Шість причин довіряти Богу

27-05-2016, Комментариев нет Просмотров: 249

gora-shasta-v-kalifornii-sshaЧому Богові варто довіряти? Список причин може бути завдовжки з кілометр. І, якщо хтось заслуговує на довіру, то це однозначно, Бог. Давайте подивимося на кілька причин.

 1. Бог завжди піклується про тебе
  Ти живий. В тебе є все необхідне. Це означає, що Бог подбав про це для тебе, і Він буде дбати про тебе до твого останнього подиху. Список того, що Він зробив для тебе – безмежний. Ти б не був там, де ти зараз, якби не було любові Божої для твого життя.

  Питання: Якщо Бог подбав про все, що було в твоєму житті до цього часу, і Він довів, що буде робити це знову і знову, чому ти сумніваєшся, що він не подбає про тебе завтра?

  Подбає, і ніколи не підведе. Він заслуговує твоєї довіри. А довіра – це віра. Він заслуговує твоєї віри.

 2. Бог довів, що Він вірний і довготерпеливий

  Бог не тільки довів, що Він вірний, а й також те, що Він глибоко любить нас. Ми грішимо щодня, але Він є люблячим до нас, і показує нам, що насправді означає слово «терпіння». Він завжди простягає Свою руку нам, коли ми падаємо. І Він ніколи не відвернеться від тебе.

  Римлян 5: 8
  А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками.

  Він заслуговує твоєї довіри, тому що Він міг би покарати нас за наші гріхи, і ми цього заслуговуємо, але Він не робить цього. Він послав Свого Сина, Ісуса, щоб Він зайняв наше місце, і щоб ми могли жити. Він заслуговує нашої довіри.

  3. Бог не обманщик

  Коли Бог говорить, що щось станеться, це безумовно, буде. Ви можете бути впевнені в Його Словах, та покластись на них. Він завжди каже правду. Він є істина.

  Протягом мого життя, я говорив неправду багато разів. Я впевнений, ти теж. Ми люди. Смішно те, що ми схильні довіряти людям, які знаємо, що час від часу обманюють, але сумніваємося в Тому, Хто ніколи не брехав. Ніколи, жодного разу.

 3. Бог постійний

  Наші друзі та сім’ї, не завжди готові підтримувати нас протягом всього життя. Проте, наш Небесний Батько завжди постійний у цьому. Крім того, тобі не доведеться боятися про те, що Ісус є люблячим сьогодні, а завтра ні. Ісус любить постійно.

  До Євреїв 13: 8: Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий!

 4. Бог знає тебе краще, ніж ти сам

  Тому що Він Бог, Він знає все, Він знає твоє серце. Ніщо не вислизає від Його знання. Він знає все, що потрібно знати про тебе. Він знає твої думки, цілі, мрії і т. д.

  У всіх нас є велике бажання бути зрозумілим. Що ж, наш Небесний Батько знає навіть кількість волосся на наших головах:

  Луки 12:7
  Але навіть волосся вам на голові пораховане все. Не бійтесь: вартніші ви за багатьох горобців!

  6. Бог не здивований твоєю ситуацією

  Бог допомагає людям починаючи ще із самого творіння. Як люди, ми всі однакові. Ми унікальні в наших відносинах, однак, велика частина нашого життя точно така ж, як і в інших людей.

 • Ми їмо
 • Ми повинні спати
 • Ми дихаємо
 • Всі ми хочемо одного: любові, поваги, безпечного майбутнього

  Еклезіяст 1: 9

Що було, воно й буде, і що робилося, буде робитись воно, і немає нічого нового під сонцем!…

Замість висновку
Бог на нашій стороні, і Він гідний нашої довіри. Він довів це, і він хоче, допомагати тобі. Якщо у тебе є друг, який продемонстрував би ці 6 характеристик, то не було б ніякої проблеми, щоб довіряти йому.

Так давайте довіряти Тому, Хто дійсно цього заслуговує. Давайте повернемося до Нього з упевненістю і вірою, віддаючи Йому наші турботи, прохання, хвалу і подяку.

Петро Ілько

Ілюстрація

Рубрика: Библейские исследования

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.