Рецензія на книгу Єріка і Леслі Луді «Історія кохання, написана Богом»

17-05-2016, Комментариев нет Просмотров: 243

001Кожну людину, особливо у молодому віці, турбує питання: «Як знайти любов, яка б тривала вічно?» Книга Єріка і Леслі Луді повністю відповідає на це питання та багато інших, які стосуються даної сфери.

Книга Еріка і Леслі, молодої подружньої пари, розповідає про основні принципи побудови любовних відносин між чоловіком і жінкою. Вона присвячена тим, хто в пошуках, розчарований або на роздоріжжі. «Історія кохання, написана Богом» буде особливо цікава юнакам і дівчатам, які бажають будувати стосунки з протилежною статтю, дотримуючись Божих заповідей. Ґрунтуючись на власному досвіді і наводячи приклади з життя друзів і знайомих, автори підказують читачам, як знайти любов, яка триватиме вічно.

Автори цієї книги, як і всі ми, мріяли про прекрасну історію любові зі щасливим кінцем. Але після декількох невдалих романів вони стали сумніватися в можливості ідеальних відносин. Їм треба було пройти довгий шлях, перш ніж вони зустріли один одного і зрозуміли, що є ключем до побудови прекрасних романтичних відносин, які будуть тривати все життя. Єріка і Леслі діляться з читачами своїми відкриттями на цьому шляху і пропонують довіряти в усьому Богові.

Ерік і Леслі — чудова сімейна пара, яка знайшла те, що шукала, і здобула в цьому щастя. Вони полюбили так, як можна мріяти лише в найкращих мріях. І дізнавшись, що це не так вже й складно, вирішили поділитися своїм досвідом з нами.

Усі ми хочемо опинитися в казці, з принцом або принцесою, з з?мком і довгим, щасливим, безтурботним життям. Але, дорослішаючи, ми розуміємо, що казка є казкою. Ця книга — не просто збірка порад або покроковий план, як влаштувати своє життя і знайти принца чи принцесу. Вона розповідає про більш глибокі, піднесені відносини. На все життя, з повною віддачею один одному.

Звичайно, в книзі є не тільки міркування, а й практичні поради. Щоб зустріти свою людину, треба зберігати себе для неї. Просити допомоги у батьків, щоб вони могли радити, бачачи відносини зі свого боку, і просто підтримувати.

Якщо вам хочеться чогось більшого, ніж пропонує цей світ, прочитайте книгу «Історія кохання, написана Богом». На сторінці присвячення книги написано: «Кожному, хто бажає, щоб його пісня стала найбільш солодкою».

 Олександра Папка

Ілюстрація

Рубрика: Рецензии

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.