Вінницький центр «Біоритм» невтомно ділиться вісткою про здоров’я

26-06-2015, Комментариев нет Просмотров: 196

dsc_5191Вінницький благодійний профілактично-оздоровчий центр «Біоритм» почав своє існування 9 листопада 2014 року. Знаходиться центр у приміщенні магазину здорового харчування, що успішно працює в місті вже п’ять років. Ініціатором відкриття виступила Подольська конференція церкви адвентистів сьомого дня. На меті вони ставили поширити інформацію о профілактично-оздоровчих методах. Стартовим проектом став цикл лекцій-практикумів для покращення зору, які проводила лікар-реабілітолог Анна Заянчковська.

Директором центру є Василь Маліборський. У 1999-2000 Василь закінчив медико-місійну школу в Румунії. Там він був першим студентом з України. Потім два роки практикувався в оздоровчому центрі «Наш дім».

«Мене особливо зацікавило здорове харчування, і я особисто почав випікати хліб, робити соєві котлети, різні інші продукти. Це все я робив своїми руками. А потім якось так вийшло, що Бог направив мене й підказав, щось ось саме це потрібно.. До мене підійшла людина й запропонувала цим займатись. Я сказав, що ж… спробуємо», – розповідає Василь.

Також у профілактично-оздоровчому центрі «Біоритм» працюють професійний масажист, лікар-терапевт та волонтери, які проводять лекції, допомагають в організації екскурсій та у роботі магазину.

Наразі в центрі працює два масажні кабінети – чоловічий та жіночій, кабінет консультацій сімейного лікаря-терапевта, книжкова лавка, магазин здорового харчування. Також періодично проводяться оздоровчі тренінги та семінари на різні теми. На кожен семінар приходить приблизно 15 осіб. Щодень проходять два-три сеанси масажу. Ціна дуже доступна – 40 гривень за годину. Час від часу «Біоритм» організовує екскурсійні поїздки до медико-місійного центру «Наш дім» у Нових Обіходах. Кожен раз участь беруть близько тридцяти осіб.

Користується популярністю магазин здорового харчування. Асортимент становить вегетаріанська їжа: молочні продукти, соя, боби, корисні солодощі. Працює магазин кожен день з 10:00 до 19:00, а у п’ятницю до 16:00.

Продавець-консультант Павло розповідає: «Приходить багато молодих людей, які дійсно починають замислюватись над своїм здоров’ям. Чому? Тому що людям у літньому віці буває складно щось змінити. Дуже радує те, що сюди приходять люди».

Ближчим часом очікуються лекції-тренінги з теми «Ефективне управління стресом». Інтерес до цих проектів зростає. Як розповіли організатори, вони готові відкрити проекти для сімей, молоді, дітей — відповідно до потреб відвідувачів.

Дар’я Шуть

Телесюжет про центр “Біоритм” (хронометраж з 9:32)

Контакти центру: 093 996 49 04, 096 345 38 23

Адреса: вул. Келецька 45а, вул. Соборна 99а.

Рубрика: Здоровье, Образ жизни, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.