Шукаємо індивідуальний підхід до кожної дитини

16-06-2015, Комментариев нет Просмотров: 334

152632105Про навчально-виховний комплекс «Соломон» у Чернівцях розповідає його директор Алла Гайсан

Ми розпочали роботу 1 вересня 2014 року. Учням, які закінчать школу і здадуть підсумкову атестацію, буде видане свідоцтво про базову загальну середню освіту. Наразі в школі є з 1 по 6 класи і навчається 75 дітей. Працюємо у режимі повного дня з 8:30 до 17:00. У процесі навчання використовуємо відеопрезентації, комп’ютери, інтерактивні ігри. Шукаємо індивідуальний підхід до кожної дитини.

Для дітей працюють 17 викладачів: магістри й спеціалісти вищої та середньої категорій. Переважна більшість з них є адвентистами сьомого дня. Кожен докладає зусиль, аби створити особливу атмосферу у спілкуванні з дітьми, адже школу в першу чергу спрямовано на виховання дитини як особистості.

Школа має уклін на вивчення іноземної мови. Ще однією її особливістю є уроки лікувальної гімнастики. Діють гуртки: «Талановиті пальчики», малювання, «Шукачі пригод», гурток в’язання. Існує також і гурток для батьків під назвою «My hand» («Моя рука»). Відвідує десять батьків. Тут вони займаються декупажем, в’язанням та іншими видами рукоділля.

Крім того в комплексі працює дитячий садочок, де вихователі займаються підготовкою дітей до вступу в перший клас. Сюди приходять 17 дітей. Наступного року плануємо відокремити садочок від школи, аби ми мали змогу відкрити ще два класи.

Особлива сімейна атмосфера школи «Соломон» допомагає дітям не тільки зрозуміти навчальний матеріал, а й відчути дію і вплив християнський цінностей, які тут, звичайно ж, на першому місті.

Контакти адміністрації: 095 395 87 15.

Підготувала Дар’я Шуть

Сайт школи http://solomon.at.ua/

Рубрика: Образ жизни, Педагогика, Семья

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.