На конференційній вікторині з Євангелія від Івана перемогла харківська збірна

17-05-2010, Комментариев нет Просмотров: 683

hpim2486

«Панувала атмосфера Слова Божого. Після такого дійства хочеться більше вивчати Його, більше читати Дух Пророцтва, адже все це — мудрість, отже страх Господній!» До таких висновків приходили усі, хто став очевидцем цікавої події першого травня.

Цього дня двері церви АСД 4-ої громади м. Кривий Ріг були відкриті для проведення вікторини по Євангелію від Івана конференційного масштабу. З’їхалися найкращі колективи міст Запоріжжя, Харків, Дніпропетровськ, Кривий Ріг.

Після ранкового служіння в суботу дияконський відділ привітно прийняв гостей, нагодувавши смачним і корисним обідом. Конкурсанти, дружньо спілкуючись, почувалися єдиною, міцною родиною. Але настав час кожній команді зайняти свої місця.

hpim2501

hpim2502

На цей раз до категорій питань додалися троє нових: «Богослов’я», «Цитати Старого Завіту» та «Чудеса». Майже чотири години лунали запитання і відповіді на них. На обличчях була помітна втома, але незламний здоровий інтерес «Хто переможе?» тримав усіх учасників в тонусі та готовності до наступного, заключного завдання, питання, відповіді. Журі винесло свій остаточний вердикт. З великим відривом від команди м. Дніпропетровськ, 250 балів, перемогла команда м. Харків «Даже не знаем», набравши 940 балів. Третю і четверту сходинку поділили команди Кривого Рогу та Запоріжжя відповідно.

hpim2506

hpim2508

Олексій Ісаков, нагороджуючи команди пам’ятними подарунками, наголосив на важливості популяризації таких заходів.

Три учасники з команди-переможниці та по одному з команди кожного іншого міста представлятимуть Східно-Дніпровську конференцію на заключному всеукраїнському етапі вікторини, яка відбудеться 23 травня в м. Київ. Уболіватимемо за істинність Слова Божого!

Олександр Пермінов

Рубрика: Библейские исследования, Образ жизни, Опыт с Богом

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.