Священики Буковинської конференцiї молитовно готуються до 20 місяців постійного євангелізму

03-11-2008, Комментариев нет Просмотров: 727

28 жовтня у м.Чернівці відбулася зустріч служителів адвентистської Церкви. Весь день проходив у обговоренні і написанні планів роботи, після чого служителі залишились до пізнього вечора для особливого молитовного пильнування.
Кожен член ради Буковинської конференції звертався до присутніх з короткими 10-и хвилинними проповідями, після чого всі, схиляючи коліна, об’єднувалися у щирих, ревних молитвах та співі.

Служителі на колінах перед Господом представляли свої потреби і бажання. Молили про те, щоби віра наша і стосунки із Богом були міцними. Щоб нашою найголовнішою метою життя було спасіння людей. Щоб, ідучи попереду, ми могли стати провідниками волі Божої серед народу. Щоби Бог котрому ми служимо, огородив і захистив нас, сім’ї наші і дітей, могутньо використовуючи у Своєму служінні. Але напевно найчастіше з уст служителів звучало прохання: ЋГосподи подаруй нам Силу Твою і хрести нас Духом Святим.

Непомітно і швидко пролетіли години духовних роздумів. Завершуючи вечір молитовного пильнування, президент Буковинської конференції Іван Завадюк процитував текст iз книги пророка Ісаї 62:6-7:

«На мурах твоїх, Єрусалиме, Я поставив сторожу, ніколи не буде мовчати вона цілий день та всю ніч. Ви, хто пригадує Господа, не замовкніть, і перед Ним не вмовкайте, аж поки не зміцнить, і аж поки не вчинить Він Єрусалима за славу Свою на землі!»

Цей текст був закликом для кожного із нас йти і працювати, не давати спокою устам своїм ні вдень ні вночі, до тих пір, поки Господь не вчинить Церкву за славу Свою на землі.

Як служителі, ми відчуваємо важливість і урочистість роботи, що перед нами, знаючи, що час останній. Наш світ наближається до глобальної кризи, але ми, як діти Божі, бачимо в цьому кроки приходу Нашого Господа. Відчуваємо необхідність об’єднання зусиль служителів і рядових членів церкви у проголошенні силою Духа Святого останнього заклику любові.

Ми бажаємо бути не просто спостерігачами того, що буде звершувати Дух Святий через неміч людську, але виконавцями і учасниками цієї роботи.

Борис Демчук

Фото автора

Рубрика: Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.