Біблійна комендантська година

20-12-2007, Комментариев нет Просмотров: 1 457

komendant_1.jpg (44 Kb)

9 жовтня 2007 року у приміщенні офісу Східного регіонального Біблійного Товариства України відбулася визначна подія – зустріч президента Українського Біблійного Товариства, доктора богослов’я, Григорія Коменданта з представниками християнських церков та державної адміністрації Харкова та області.
Цей приїзд особливий ще тим, що це перший офіційний візит Г.І. Коменданта на схід України у якості президента Українського Біблійного Товариства. Нагадаємо, що у червні цього року на черговому засіданні правління УБТ, до якого входять провідні християнські конфесії України, Григорій Іванович Комендант був обраний президентом УБТ на чотирирічний термін.

komendant_2.jpg (44 Kb)

Протягом зустрічі особлива увага приділялася поширенню співпраці УБТ з церквами у розповсюдженні Слова Божого. Особливе значення у такій співпраці має загальнонаціональний проект — День Біблії, який проводиться вже 4 роки і у багатьох церквах України став традиційним. Проте це не заважає знаходити нові форми проведення і досягнення його основної мети – розповісти і зацікавити, заохотити до вивчення Біблії – Книги Книг, сповненої надзвичайним відкриттям Божественної Любові, що дає надію грішному людству.

komendant_3.jpg (48 Kb)

У цьому році святкування Дня Біблії у Харкові, згідно до рішень представників церков, буде відбуватися на двох рівнях. По-перше, це міжконфесійне святкування Дня Біблії та музичний фестиваль «Ковчег», яке відбудеться 27 жовтня о 16 годині у БК «Залізничник», що по вулиці Котлова, на який ми усіх сердечно запрошуємо! Адже у цьому році особливу увагу у виступах церкви будуть присвячувати Біблії як Книзі, що може змінити навіть самого закоренілого грішника, підтверджуючи це свідоцтвами людей, які свого часу через Біблію познайомилися з її Автором.

Іншою формою проведення Дня Біблії стане святкування його по церквам через використання особливих святкових богослужінь, євангельських зустрічей, започаткування курсів по вивченню Біблії, тощо.

Біблійне Товариство, як міжконфесійна організація започаткована церквами України для перекладу, друку і розповсюдження Біблії та Її частин, вже 16 років працює на теренах нашої Батьківщини. Проте останнім часом виникає нове покликання для Біблійного Товариства – заохочувати людей до читання Біблії, оскільки сьогодні, нажаль, багато людей вважають себе християнами, проте їх прагнення і спосіб життя не відповідають тим божественним заповідям любові і доброти. Тому, як відповідь до потреб сучасного світу, Українське Біблійне Товариство на разі з діяльністю по перекладам і друкуванням Біблії також проводить просвітницьку діяльність і у тісному контакті з церквами намагається утверджувати авторитет Святого Письма. І одним з головних проектів у цій діяльності УБТ є День Біблії.

Перебуваючи в Харкові Г.І.Комендант відвідав харківську студію ТрансСвітового Радіо (ТСР), де було записано інтерв’ю про діяльність Біблійного Товариства. Транс Світове Радіо є одним з яскравих прикладів максимального використання технічних можливостей задля донесення євангельської звістки усім бажаючим. Радіопрограми ТСР транслюються на середніх і коротких хвилях з потужного радіопередавача на території Молдови, що дозволяє приймати ці радіопрограми у радіусі більше ніж 1500 км. Більш докладно інформацію про роботу та розклади радіопрограм Транс Світового Радіо ви можете отримати тут.

komendant_4.jpg (71.15 Kb)

Запрошуємо і Вас до участі у святкуванні Дня Біблії – особливій можливості розповісти світу про Книгу Книг.

Олег Сироткін

Фото автора

Рубрика: Библейские исследования, Церковь и медиа, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.