Змагання з ескалатором

12-10-2007, Комментариев нет Просмотров: 770

Прагнути спасіння — це бігти вгору по ескалатору, який рухається униз. Звісно, ескалатор рухається повільніше за тебе, а тому через деякий час ти вже нагорі. Проте варто припинити біг, як у ту ж саму мить почнеш спускатися. І навіть якщо постійно дивитимешся угору, подібно до тих, які роками дивляться на Христа, але не докладеш ніяких зусиль, щоб піднятись, то врешті-решт опинишся внизу.
Руслан Фазлєєв. Польова школа. Серпень. 2007.

С 22 по 26 серпня під Новомосковськом, у спортивно-оздоровчому комплексі „Здоров’я” відбулась п’ята Польова школа. Її учасниками стали представники Східно-Дніпровської та інших конференцій віком від семи до сімдесяти років в кількості до ста п’ятдесяти осіб. Тема навчання: „Бог говорить та діє через Святого Духа”.

shkola1.jpg (110.28 Kb)
Польова школа (ПШ) – феномен служіння відділу освіти Східно-Дніпровської конференції, який досі не має аналогу в Євроазіатському дивізіоні АСД. (Про історію виникнення та розвиток Польової школи можна дізнатися на сайті ASD.IN.UA в розділі «Польова школа») Подібне служіння є прямим здійсненням пророцтва Єлени Уайт, записане у шостому томі Свідоцтв для церкви на с. 87: „ Мені було показано, що наші табірні зібрання будуть все більш цікавими та успішними. Я бачила, що на таких зібраннях необхідно менше уваги приділяти проповідям і більше зосередитись на вивченні Біблії. Все зібрання необхідно розділити на маленькі групи, у яких керівники з Біблією в руках будуть вести невимушене, вільне дослідження Св. Писання.”

Мета Польової школи – навчити людину чути голос Божий, розуміти Його волю стосовно власного життя та життя Церкви. Це не місце відпочинку. Напроти, як казав Сергій Молчанов (один з викладачів ПШ.), „…ми приїхали сюди, щоб працювати, і працювати у поті лиця”. До цієї ж думки приєднався і Руслан Фазлєєв (викладач ПШ), розповідаючи приклад змагання з ескалатором. Учасники школи заглиблюються у Слово Боже через особисте спілкування з Богом, спілкування у групах про різноманітні аспекти Божої істини. Практикують різні духовні дисципліни: молитви, обітниці, особисті свідоцтва тощо. На Польовій школі підбиваються духовні підсумки минулого та накопичуються духовні сили для подальшого життя.

Про п’яту Польову школу серед адвентистів Харківського регіону ходило багато різних чуток ще задовго до її відкриття. Спочатку говорили, нібито керівництво уніону наклало на школу вето; потім – що начебто організатори ПШ розійшлись у поглядах на методику викладання і вирішили відкласти навчання до кращих часів; також існувала думка, що для наступної школи не знайшлась підходяща актуальна тема і таке інше у тому ж дусі. Саме тому, напевно, на Польовій школі цього року представників з Харківської області було небагато. А жаль. Хочу додати, що після трьох років існування школи багато людей в харківських громадах ще досі нічого про неї не знають або знають дуже мало, або знають те, чого ніколи не було. Керівництво харківських громад байдуже, а іноді вороже до ідей ПШ і жоден з харківських служителів не відвідав школу у цьому році хоча б на декілька годин. (Наприклад, президент конференції Олексій Ісаков провів на ПШ десь біля години). Дивлячись на це, поява компрометуючих школу чуток стає логічною, а з їх авторами ми навіть можемо бути знайомі.

Та як би там не було, п’ята Польова школа відбулася і, як завжди, пройшла на дуже високому духовному рівні. Важко сказати, була вона кращою чи гіршою за попередні, так як важко оцінити Боже ведення у житті кожного її учасника. На цій школі Господь, як і раніш, відкривався учням особисто і розмовляв на тій «мові», яку вони могли почути, про що свідчили безліч публічних свідоцтв на кожному загальному богослужінні. Але через викладачів затверджувались і деякі об’явлення загального характеру, такі як: «Біблія – книга дієслів», «Мало дивитись на Христа, треба бігти до Нього», «Божа подоба – це активна дія».
Що може бути краще, ніж зібрання дітей божих заради єдиної мети: почути, що скаже Господь. Польова школа завжди рада новим учням. «Хто має вухо, хай чує, що Дух промовляє церквам». (Об’яв. 2:7).

Кирило Душин

С 22 по 26 августа в спортивно-оздоровительном комплексе «Здоровье» (Днепропетровская область) проходили занятия 5-й Полевой школы. Тема ее – «Бог говорит и действует через Святого Духа».

На занятия школы съехалось 150 человек из трех областей Восточно-Днепровской конференции, а также Киева, Москвы, Калуги, Восточной конференции. Проповедовали пасторы Сергей Молчанов и Руслан Фазлеев из Южной конференции. Через них Господь осветил многие вопросы и побудил людей задуматься, рождены ли они свыше на самом деле. Что для этого необходимо? Что мешает рождению свыше и духовному возрастанию? Как нужно исследовать Слово Божье? Как молиться? Что такое настоящий пост? Также говорили о послушании Богу, Его воле, о необходимости дисциплины духовной жизни.

Приводим несколько свидетельств о том, как Бог действует в жизни Своих детей.

• «Когда мне церковь сделала подарок – путевку на Полевую школу – я сначала не знала, что с этим делать. Что будет на ней? И зачем она мне? Но когда я прочувствовала и пережила все это, я открыла для себя Бога с другой стороны. Наши отношения изменились. Это было чудесно. Большое спасибо за эти 5 дней».

• «Каждый раз после ПШ я принимаю решение и внедряю его в жизнь. Сегодня я тоже приняла решение с Божьей помощью дисциплинировать свою христианскую жизнь».

• «Бог открыл мне, что необходимо прикладывать огромные усилия, чтобы установились серьезные, тесные взаимоотношения с Ним. С моей стороны нужна сильная воля и целеустремленность. Не искать время для общения с Богом – но отделить это время».

• Дух Святой готов действовать в жизни каждого христианина. А мы должны позволить Ему это сделать.

«Сила Духа действует… направляя склонности воли к Иисусу Христу… уча полностью полагаться на Божественную силу, чтобы желать и творить Его добрую волю. Дух Святой так быстро дарует познание истин Божьих, как быстро решится и действует наша душа согласно открывающемуся свету» (П, 135, 1898).

Елена Белоконь

Фото автора

Рубрика: Полевая школа

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.