Як планувати час

27-05-2016, Комментариев нет Просмотров: 189

Screen Shot 2014-12-14 at 11.40.48 PM«Всьому свій час», ця фраза нам дуже знайома з самого дитинства. У дорослому житті кожному довелося зустрітися з нею сам на сам. У добі всього 24 години. Як встигнути зробити так багато справ? — бідкаєтесь ви. Відповідь одна: навчитися планувати свій дорогоцінний час.

Ось про це і піде у нашій статті.

Пріоритети

За день у кожного з нас назбирується купа проблем та справ, які ми маємо зробити, до того ж вчасно. Не приділяючи належних зусиль до виконання обов’язків на роботі, до прикладу, часто нас звинувачують у невідповідальності. Запізнились на зустріч – несерйозне ставлення, відсутність пунктуальності. Слухаючи звинувачення у свою адресу, з’являється виправдання – я ж теж людина! Але є одне «але». Люди, які все встигають, нікуди не запізнюються і, подивимось правді у очі, досить успішні, просто мають пріоритети. Це система оцінки речей. Ось, наприклад, ви ж не підете на день народження до сусіда, якщо у цей самий день іменини вашої бабусі. Розставте пріоритети у вашому житті і непохитно прямуйте по життєвому шляху. Завдяки цьому ви зможете бачити свою мету, до якої дійти буде набагато простіше.

Життя як сценарій

Якщо ви не вмієте планувати – вчіться.

  1. Для того, щоб правильно розподілити свій час, спершу купіть собі ручку та блокнот. Приготуйтеся до того, що ці дві речі мають бути з вами усюди. Ви – серйозна та цілеспрямована людина. У блокнот ви записуватимете протягом місяця усі свої плани, зустрічі, справи, які ви зробили. Після чого проведіть повний аналіз раціональності витраченого часу.
  2. Розпишіть усі свої справи у чотири колонки: перша – важливі справи, які потрібно вирішити якнайшвидше, друга колонка – важливі, але можуть почекати, третя – термінові, але не дуже важливі, четверта – справи, які не важливі і не вимагають швидкого вирішення. А тепер, дивлячись на свій список, почніть поетапно здійснювати.
  3. Навчіться майстерно вирішувати кілька справ одночасно. Особливо це стосується тих справ, які вам вирішувати хочеться найменше. Так ви створите звичку не боятися складних завдань, тим більше, що прості справи вирішуватимуться ще легше.
  4. Вчіться також з користю використовувати кожну хвилину свого життя, забудьте фразу «убити час». Живіть раціонально.
  5. Та й взагалі, привчайте себе до організованості. Ця якість допоможе вам бути мобільною, мислячою людиною, якою захоплюватимуться інші. Ви будете зберігати свою енергію лише для потрібних дій, завдяки чому якість вашого життя буде на висоті.

Тож, впровадивши ці поради у своє життя, ви побачите, що можна дуже багато зробити і протягом 24 годин і бути успішною та щасливою людиною.

Олександр Кулага

Ілюстрація

Рубрика: Образ жизни

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.