Сентиментальне сімейне кіно

26-05-2016, Комментариев нет Просмотров: 202

504290Британська драма «Мій маленький ангел» сценариста і режисера Джонатана Ньюмена вийшла в прокат у листопаді 2012 року. Кінокритики характеризують фільм як сентиментальну семейну картину. Це красивий, добрий, повчальний фільм про усиновлення дитини, яка виявилась ангелом, посланим з небес, щоб врятувати молоду сім’ю від відчаю та безнадії. Маленький актор Моріс Коул, який зіграв роль маленького ангела Ілая, досягнув мети – привнести в життя своїх опікунів щастя, яке вони втратили після смерті п’ятирічного сина Самуеля. Маленький актор грає роль ідеально слухняної дитини із усталеними  вже дорослими поглядами на життя. Він дає поради своїм усиновителям з дитячою безпосередністю, яка глибоко вражає глядачів. Він має руде волосся та веснянки, що має велике значення у сприйнятті його як особливого творіння.  Тоні КоллеттЙоан Гріффіт – актори, які  чудово зіграли роль опікунів Ілая. Алек і Зої Моррісони  спочатку  були  подружжям, де  ледве жеврів  вогник щастя, який невдовзі почав горіти  через бажання усиновити дитину із притулку. І цьому посприяли різні випадки, витворені сценаристом: таємнича поява та  ідеалізованість Ілая, постійні зустрічі Зої  з бомжем (до речі, також ангелом), магазин книжок для дітей,  фабрика іграшок.

Фільм нагадує казку тільки тим глядачам, які не вірять у реальність існування Бога та ангелів. Цікаво,  який задум мав режисер, коли створював кінокартину? Людям віруючим  після перегляду вірити хочеться ще більше. Щодо музики,  яка супроводжує фільм, то вона підібрана  згідно з настроєм кожного героя. Це сучасні класичні мелодії,  що визначають характер кожного з героїв кінокартини.

У цілому фільм вийшов досить цікавим і захоплюючим.  Одне, що є негативним, – вульгарна фраза, вимовлена бомжем (ангелом). Можливо, причина в перекладі або такий задум режисера.

Фільм рекомендовано для сімейного перегляду, що згуртує родину, дасть можливість правильно розставити пріоритети в житті.

Наталя Лясковська

Ілюстрація

Рубрика: Рецензии, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.