Молодіжна християнська газета «7D формат»: «Поринь у новий вимір!»

24-05-2016, Комментариев нет Просмотров: 206

001Що ще може хвилювати християнську молодь та взагалі молодь, яка не має відношення до християнства, крім кохання, відносин, навчання, вступних іспитів та обрання вишу? Можливо, ще релігійні проблеми, здоров’я, самоосвіта, та багато іншого.

Молодіжна газета «7D формат» розповідає читачам про найважливіше. Ви можете сказати, що найважливіше в кожної людини своє, але й це враховано. У кожному номері будь-хто може знайти саме те «найважливіше», що бере за серце. Тому що газета розповідає про усе. Вона настільки урізноманітнена багатьма рубриками (як постійними, так і одноразовими), що охоплює головні переживання, проблеми та радості молоді. Газета враховує потребу кожної душі.

«Як сподобатися хлопцю? Як зрозуміти, чи це кохання?» та багато інших відповідей можна знайти про питання, що стосуються любові. Ті ж, кого хвилюють духовні питання, можуть з упевненістю брати до рук друкований примірник чи знаходити на сайт в мережі Інтернет газету «7D формат» та читати. Наприклад, можна знайти відповіді на питання «Як молитися, щоб Бог почув?» чи статтю «Чотири питання, щоб краще зрозуміти Бога». Це тільки «крапля в морі» з усіх тих питань, що можна знайти на сторінках різноманітних рубрик, які стосуються релігії.

У газеті також є рубрика «Дарвін не правий». У ній розміщують такі цікаві статті чи замітки, як «Динозаври жили одночасно з людьми», «Дивовижні таємниці волосся», «Чи існує доля?», «Чи буде кінець світу?» та інші. Автори на основі Біблії повністю скомпрометують або підтвердять такі дивовижні питання.

Для людей, які, можливо, не знають, як позбутися шкідливої звички, і навіть не можуть зрозуміти, що ця звичка шкодить здоров’ю, кому ще вона шкодить і нащо її кидати, якщо так подобається, можна знайти безліч статей: «Алкоголь небезпечніше, ніж наркотики», «Свята&Алкоголь», «Наркоманія», «Чи шкідливий кальян?» та інші. Прочитавши пізнавальні статті, можна взяти для себе щось важливе.

Також у номерах є новинки з життя Адвентистської церкви, різні події, які відбулися або будуть проходити у громадах, анонси телеканалу «Надія» чи нових надрукованих книг, підписка на отримання літератури. Ще є кросворди, твори авторів чи читачів, які надсилають вірші і прозу.

Можна визнати, що газета відповідає очікуванням та смакам сучасної молоді. До того ж авторами матеріалів є молодь, яка в цей же час переживає ті ж самі емоції, що й однолітки.

Гасло газети — «Поринь у новий вимір!». Тому молоді пропонується безліч цікавих статей на найдивовижніші та найрізноманітніші теми. Газета є цікавою не лише для молоді, але й для людей більш дорослого віку.

Олександра Папка

Фото

Рубрика: Церковь и медиа

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.