Християнські фільми ХХІ століття з рейтингом більше 7

25-04-2016, комментария 2 Просмотров: 534

91fmFkOetPL._SL1500_Неодноразово чула, що християнські фільми в своїй більшості не дуже хороші і цікаві. Щоб спростувати це, подаю огляд художніх релігійних стрічок, рейтинг яких на Кінопошуку становить більше 7.

Але спочатку трохи про цей рейтинг. Сайт kinopoisk.ru рахує голоси користувачів і виставляє загальну оцінку фільмам. Теоретично найбільша оцінка може становити 10, але максимальний бал у таких культових фільмів, як «Втеча з Шоушенку» та «Зелена миля» – 9.199 та 9.150 відповідно.

Отже, якісні християнські кінокартини.

«Отважные» (Courageous) – стрічка Алекса Кендрика, що випущена в 2011 році. Рейтинг: 7.374. Бюджет: $2 000 000, збори – $34 522 221.

Драма, яка розказує про поліцейських, які справляються з найскладнішими справами. Але найтяжчою для них стала справа батьківства. Внаслідок надмірної роботи вони стають все далі і далі від дітей. Стрічка завершується віршем з книги Ісуса Навина 24:15: «Виберіть собі сьогодні, кому будете служити…а я та дім мій будемо служити Господеві.» Слоган: «Честь починається вдома».

«Противостояние гигантам» (Facing the Giants) – стрічка Алекса Кендрика, випущена в 2006 році. Рейтинг: 7.472. Бюджет склав $100 000, а касові збори – $10 178 331.

Це спортивна драма, що розповідає історію християнської шкільної команди та їх тренера, які засмучені багаторічними невдалими сезонами. До того ж, відносини в сім’ї керівника теж не на найкращому рівні. Остаточно зневірившись, тренер молиться Богу і отримує відповідь на свою молитву. Герой створює нову програму для команди, і в житті спортсменів починають відбуватися зміни. Слоган фільму: «Для Бога можливо все».

«Любовь приходит тихо» (Love Comes Softly) – кіно 2003 року, зняте Майклом Лендоном мол. Рейтинг: 7.513.

Марті мріяла, що на Заході буде щаслива зі своїм коханим чоловіком. Але він раптово помирає, і Марті виходить за чоловіка, який втратив дружину. В цьому шлюбі, укладеному задля взаємної вигоди, народжується справжнє кохання. Слоган: «Шлюб був угодою. Любов була сюрпризом»

«Неожиданная встреча» (The Encounter) – картина 2010 року режисера Девіда Уайта. Рейтинг: 7.766.

Сюжет розгортається навколо п’ятьох незнайомців, що опинилися в кафе, яким керує дивний таємничий хлопець Хесус. Зустріч з ним абсолютно змінює їхнє життя.

«Сёрфер души» (Soul Surfer) – спортивна драма 2011 року режисера Шона МакНамара. Рейтинг: 7.777. Бюджет склав $18 000 000, а касові збори – $47 088 990.

Реальна історія життя Бетані Хемілтон, яка з раннього дитинства захоплювалась серфінгом. Та в 13 років на неї нападає акула, і дівчина лишається без лівої руки. Але Бетані не здається: маючи силу волі вона знову стає на дошку і бере участь в змаганнях.

«Спасти жизнь» (To Save a Life) – фільм Брайана Бофа 2009 року випуску. Рейтинг: 7.792. Бюджет: $500 000, збори: $3 823 025.

Нерозлучні друзі Джейк і Роджер з плином часу дуже змінились. Джейк став зіркою баскетбольної команди, а Роджер став замкнутим відлюдником. Страшна звістка про самогубство друга змушує Джека переглянути свої погляди. Він вирішує допомагати знедоленим та самотнім ровесникам. Але друзям Джейка таке його рішення не подобається і вони ставляють йому ультиматум: або популярність, або втрата цього статусу задля можливості врятувати чиєсь життя. Слоган: «Деякі люди просто помирають, щоб бути почутим».

«Огнеупорный» (Fireproof) – картина Алекса Кендрика, вийшовший у 2008 році. Рейтинг: 7.793. Бюджет: $500 000, касові збори: $33 456 317.

Драма, що розповідає про пожежника Калеба Холта, який рятує величезну кількість людей. Та в цей час його шлюб розпадається. Протягом фільму він намагається повернути дружину, віднайти кохання і Бога. Слоган фільму: «Ніколи не залишай свого партнеру».

 «Поллианна» (Pollyanna) – фільм, знятий Сарою Хардінг у 2003 році. Рейтинг: 8.115.

Після смерті батьків 11-річна Полліанна переїжджає до тітки, що славиться твердим характером. Тепер дівчинку оточують лише суворі правила і заборони. Але батько свого часу навчив доньку простій грі: знаходити щось радісне в кожній обставині.

Спочатку оптимізм Полліанни дратував і тітку, і жителів міста, які вважають, що їм нема чому радіти. Але поступово від впливом дівчинки їхнє життя змінюється. Та раптом з Полліанною стається трагедія, і наслідки невтішні. Чи зможе вона в таких обставинах знайти радість?

На прикладі цих восьми фільмів бачимо, що християнські стрічки нічим не поступаються звичайним, світським кінокартинам. І хто зна, можливо, найближчим часом вони зможуть скласти достойну конкуренцію світовим бестселерам.

Аліна Сахненко

Ілюстрація

Рубрика: Искусство, Церковь и медиа

Комментарии (2):

 • Др.

  |

  «С самого начала моей работы мне была дана следующая весть: всякую театрализованность проповедования истины для настоящего времени надо пресекать и запрещать.» — (Е.Вайт, «Евангелизм», стр.137)

  «Враг внимательно следит за нами, и он будет стараться использовать любую возможность, чтобы привести в упадок истину через неосвященные методы ее представления. Не следует одобрять такие методы. Драгоценные истины, данные нам, необходимо провозглашать со всей торжественностью и со священным благоговением» — (Е.Вайт, «Евангелизм», стр.138.1)


 • Юрий Тимошенко

  |

  Да, скорее всего, это верно. Ведь, «вера от слышания, а слышание – от Слова Божия» (Рим. 10:17). И «… мы ходим верою, а не видением…» (2Кор.5:7). Зрительные образы, хотим мы этого или нет, оставляют свой след в нашем подсознании и определенным образом влияют на наше восприятие истины Слова. И прежде всего, они задействуют чувственную, эмоциональную область нашего сознания. Эти образы могут быть помощниками, если человек, изучая Писание, и воспринимает эти образы через призму Писания. Но, человеку будет вред, если судить о религии и христианской вере он будет на основе увиденной игры актеров и когда не суть истины, а чувственное восприятие будет играть первостепенную роль в обосновании человеком своих убеждений.


RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.