«Надія дітям-біженцям»: благодійний проект Українського Біблійного Товариства

21-09-2014, Комментариев нет Просмотров: 290

3dn04tb3_rQТрадиційно щороку восени Українське Біблійне Товариство представляє спеціальний проект, направлений на надання духовної підтримки окремій категорії українського народу. Цього року ми бажаємо приділити увагу проблемі, що стала результатом сумних подій у східних та південних регіонах нашої країни, – дітям-біженцям.

За оцінками Агентства ООН у справах біженців лише за перше півріччя 2014 р. близько 80 тисяч українських громадян були змушені залишити свої домівки. За цією цифрою стоять загублені долі, втрачені надії, зруйновані сподівання. Більшість із цих людей познайомились зі страхом і відчаєм, безпорадністю та насильством, отримавши рани, що загоюватимуться довгими роками.

Понад усе, ці обставини вкрай негативно впливають на дітей, їхній духовний стан. Багатьох із них такі випробування можуть підштовхнути до злочинності та жорстокості або ж завдати їм значних психологічних травм.

Саме для цих дітей ми прагнемо надрукувати та безкоштовно розповсюдити особливу дитячу Біблію російською та українською мовами (загальний запланований наклад – 30 тисяч примірників). Віримо, що через цю книгу, її просту мову та яскраві ілюстрації Господь зможе торкнутися дитячих сердець, показати їм Свою любов і дати розраду та підтримку.

Щиро запрошуємо Вас підтримати проект «Надія дітям-біженцям» своїми молитвами та пожертвами. Ми переконані, що разом, спільними зусиллями, ми зможемо допомогти цим дітям відчути Божу турботу і опіку.

Ви можете переказати свою пожертву на спеціальний рахунок Біблійного Товариства у відділенні найближчого банку.

Реквізити:

р/р 260053023336

у ХОУ ВАТ «Ощадбанк», м. Харків

МФО 351823, ЄДРПОУ 26420751

Призначення платежу: «Добровільна пожертва»

Або відправити поштовим переказом на адресу:

Східне Регіональне Біблійне Товариство України

вул. Мало-Панасівська, 10,

м. Харків, 61052

тел. (057) 712-13-85

Володимир Агафонов,

виконавчий директор

Східного Регіонального Біблійного Товариства України

Рубрика: Образ жизни, Педагогика, Социальное служение, Церковь и медиа, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.