ШОУ-ZOНА «ЖИВИ — НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС!»

04-12-2012, Просмотров: 1 003

30 листопада 2012 року  в Центрі консолідації студентів НТУУ КПІ було проведено соціально-культурний захід «ШОУ-ZOНА «ЖИВИ» — НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС!», який проводився в рамках Всеукраїнської соціальної кампанії «ВИКОНУЙ ПРАВИЛА. ЖИВИ БЕЗ СНІДу» та Марафону «Студентські ігри» при НТУУ КПІ.

Ініціаторами та організаторами заходу виступили Міжнародний громадський рух “ЖИВИ” та ГО «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні». Партнераи акції стали: МБО “Світ без залежності”, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), Дружня клініка для молоді м. Києва, Онлайн телебачення та радіо,  Всеукраїнська благодійна організація «АСЕТ», БО “Виклик молоді”, Радіо НТУУ КПІ, Студентська соціальна служба НТУУ КПІ за підтримки Головного Управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА. Технічний партнер — компанія “МузБіржа”.

Під час заходу, організаторами було розміщено соціальну рекламу з закликом   «Вірність. Стриманість. Це головні правила, щоб не захворіти на СНІД».

Привітальне слово до всіх учасників заходу сказала представник Головного Управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА пані Анна Речец.

Ігор Бабій, ініціатор та організатор кампанії: «Запорукою успіху в боротьбі зі  СНІДом у суспільстві є впровадження принципів поведінки, які  базувалися б на вірності і стриманості. Невиконання цих постулатів, приводить до негативних тенденцій по розповсюдженню інфекційних хвороб, в першу чергу СНІДу. І ефективним засобом донести інформацію про те, як запобігти розповсюдженню ВІЧ, є проведення соціальної кампанії «Виконуй правила, живи без СНІДу». Якщо об’єднати наші зусилля задля однієї мети, то стане можливим досягнення успіху в такій нелегкій справі. Правила життя повинні знати всі. А якщо ти їх знаєш – не мовчи, розкажи іншим».

Оксамита, ініціатор та організатор кампанії: «Вважаю за честь мати змогу ініціювати та проводити соціальну кампанію «Виконуй правила. Живи без СНІДу». Особисто для мене та для руху “Живи” донесення до суспільства життєдайної істини про любов, вірність, стриманість, християнську мораль та співчуття — це життєва місія, покликання. Це те, що зцілює наше суспільство!»

Концертну програму було відкрито гімном “Живи” у виконанні Оксамити та балету “Lady Dance”. Далі своїми виступами голосували за життя: поп-фольк дует «VRODA», Елвін Крістіан з групи Chasing Giants, переможець шоу X-FACTOR online Дмитро Гіра, автор та виконавець Андрій Матвєєв, Аліна Гоман, балет «JumpStyle», танцювально-вокальний колектив «LADYDANCE» студії творчого розвитку для дітей та дорослих Анни Клюшніченко, переможець телешоу ”Караоке на майдані” в 2009 році співак Євген Бровко.

Здивувало і захопило всіх учасників свята силове шоу від команди “TeemExtreem” —  Олексій Селіфанов на живому прикладі показав, що треба позбутись всього негативного в нашому житті, як би важко це не було. Він зауважив: «Я люблю життя. Для того, щоб жити добре, треба любити життя»!

Основна програма була зосереджена навколо ток-шоу «LIFE IS…». Кожен з експертів-учасників висловив власну думку з приводу профілактики ВІЛ, СНІДу. Об’єднання молоді навколо вирішення соціальних проблем суспільства, пропагування  моральності, людяності, християнських цінностей, високої життєвої мотивації, активної громадянської позиції та здорового способу життя допоможе в досягненні головної мети – мати духовно, душевно та фізично здорову націю, яка буде стояти на засадах Добра, Любові та Миру, підтримуючи християнські принципи життя.

Заключна пісня «ШОУ-ZOНИ «ЖИВИ» — НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС», яку виконали Оксамита, Ольга Нестеренко та всі учасники заходу, акцентувала увагу на важливій істині: «Живи! Ти – творець своєї мрії! Живи!» Будемо ЖИТИ СПРАВЖНІМ ЖИТТЯМ!

Підготувала Злата Артюшенко

Контакти організаторів:

Міжнародний громадський рух „ЖИВИ”

Керівник  – Оксамита (Новачук Оксана Володимирівна).

Тел.: 050 442 02 97; (067) 098 119 80 88

Е-mail: oksamita@gmail.com

http://www.zhivi.org.ua/

ГО “Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні”

Голова Правління – Бабій Ігор Леонідович

Тел.: (044) 227-39-79

Е-mail:  babiy@socrekalma.org

http://www.socrekalama.org/

Рубрика: Здоровье, Образ жизни, Социальное служение, Церковь и общество

© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.