Ніна Олександрівна Іванова (1936-2012). Некролог

17-03-2012, Комментариев нет Просмотров: 543

Пішла з життя наша сестра. Ніні Олександрівні Івановій 20 квітня мало виповнитися 76 років. Вона прийняла хрещення 9 років тому — 22 березня 2003 року. Ніна Олександрівна давно мала хворе серце, перенесла два інфаркти, була на обліку у лікаря-кардіолога, але щосуботи завжди прагнула бути в церкві, з сестрами та братами. А найбільше прагнула бути з Богом, допомагати ближнім, особливо тим, хто був у скрутному становищі. Такою запам’ятали сестру Ніну брати і сестри дніпродзержинської лівобережної громади № 2.

У суботу 3-го березня 2012 року Ніна Іванова померла прямо на богослужінні, під час уроку суботньої школи. Померла тихо, без стогону, без зойку. Сусідка, сестра, яка сиділа поруч, помітила, що Ніна відкинула голову назад, на спинку сидіння, і не рухається. Негайно всі присутні почали молитися до Господа, аби Він втрутився і продовжив життя нашої сестри. Викликали швидку медичну допомогу. Стали робити штучне дихання, намагаючись відновити роботу серця. Але Господь вирішив по іншому… Можна вважати великим благословенням таку смерть — під час богослужіння, в присутності Святого Духа, в оточенні братів і сестер по вірі.

На похоронах були присутні родичі Ніни Олександрівни, брати й сестри по вірі виконали кілька псалмів. Пастор і пресвітер общини промовили короткі прощальні проповіді. Рідні померлої дякували нашій церкві за співчуття, моральну та матеріальну підтримку.

Ми свято віримо у те, що Ісус Христос прийде на Землю, і воскресла сестра Ніна радісно зустріне і привітає Спасителя. Ми чекаємо на тебе, Господи.

Ігор Гудима, Дніпродзержинськ Дніпропетровської області

Рубрика: История Церкви, Образ жизни

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.