У Києві відбувся місіонерський концерт, присвячений 100-літньому ювілею з дня видання книги Е. Уайт “Велика боротьба”

14-12-2011, Комментариев нет Просмотров: 634

У молитовному будинку за адресою Ямська, 70 за ініціативи музичного відділу Київської конференції 10 грудня відбувся місіонерський концерт київського оркестру народних інструментів під керівництвом Павла Іванова, присвячений 100-літньому ювілею з дня видання книги Е. Уайт “Велика боротьба”. Зібрані кошти передбачається витратити на придбання і розповсюдження цієї книги бажаючим киянам, які мешкають поруч з молитовним будинком.

Е. Уайт була жінкою, яка мала особливі духовні дари. За час свого семидесятирічного служіння вона написала близько 25 млн. слів, серед яких 5 тисяч статей та 26 книг. Та попри все стверджувала, що її власне пророче служіння має бути випробуване Біблією: “Слово Боже – це великий детектор помилок; ним повинно бути випробувано усе. Біблія має бути мірилом кожного вчення і вчинку… Ми не маємо права погоджуватися ні з якою думкою, не порівнявши його раніше зі Священним Писанням. Божественний авторитет є найвищим в питаннях віри. Саме Слово живого Бога повинне вирішувати усі спори” (Матеріали 1888 р., с. 38-40, 44, 45). Вона вважала свої твори “меншим світлом, яке повинне підвести людей до світла більшого” (Літературний євангелізм, с. 125).

Про “Велику боротьбу” Е. Уайт говорила, що цінує її “вище срібла і золота” (Літературний євангелізм, с. 128). Вона також писала: “Мені хотілося б побачити ширше поширення цієї книги, ніж будь-хто інший з написаних мною, бо в “Великій боротьбі” остання застережна звістка світу повідомляється виразніше, ніж у будь-якій іншій з моїх книг” (Літературний євангелізм, с. 127).

Над рукописом цієї книги Е. Уайт працювала 5 місяців поспіль, з середини березня до середини серпня, і вже 9 вересня 1858 року книга була видана для широкого загалу. У надрукованому вигляді вона становила 219 сторінок.

У концерті, крім мелодій у виконанні оркестру, прозвучали християнські пісні та гімни у виконанні Вікторії Бєлкіної, Володимира Пархоменка, Лілії Клитко.

Після закінчення концерту слухачі могли ознайомитися з історією перекладу “Великої боротьби” на російську мову в Радянському Союзі Надією Олексіївною Парасей та її виданням на друкарській машинці, так званий саміздат, переглядаючи фотографії тих часів та перегортаючи тоненькі сторінки такого примірника.

Оксана Лівшун

Фото Ірини Жук

Рубрика: Искусство, История Церкви, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.