Місіонерський конгрес у Кривому Розі — крок до супутникової програми-2012

11-12-2011, Комментариев нет Просмотров: 963

3-4 грудня в центральній громаді міста Кривий Ріг проходив місіонерський конгрес, на який запрошувались члени церкви Адвентистів сьомого дня з усіх громад міста, навколишніх сіл та м. Апостолове.

З вітальним словом до учасників звернувся пастор Василь Костюк. Він сказав, що саме сьогодні – день великих можливостей, коли можна безперешкодно звершувати необхідну роботу проповіді вічного Євангелія, використовуючи сучасні технології. Через те, що вже від 25 лютого 2012 року в Кривому Розі планується проведення всесвітньої супутникової програми «А что, если да?», він запевнив делегатів конгресу, що Господь з особливою увагою спостерігатиме за кожним словом, кроком та думкою організаторів супутникової програми, за майстерними рухами будівельників, які готують Будинок молитви до прийому гостей, та за відкритими серцями членів церкви, які, не шкодуючи власних зусиль та часу в молитвах, вийдуть на вулиці міста, аби запросити людей на програму та сповістити всім, що час благодаті ще не скінчився, і шанс прийти до Христа ще залишається.

Аби кожен на власному досвіді пережив теорію, почуту на семінарі, спікер конгресу пастор Леонід Рутковський на другий день конгресу, в неділю, організував вихід в місто, де скомплектовані групи на чолі з лідером протягом однієї години проводили анкетування мешканців міста та пропонували уроки з вивчення Біблії.

Результат вразив навіть тих, хто скептично ставився до подібного методу євангелізації, вони відчули, що Дух Святий ішов попереду кожної двійки…

Наостанок змістовного зібрання усіх чекала смачна картопля з грибами.

Наступний конгрес планується 17-18 грудня. Всіх бажаючих взяти участь чекаємо за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Отто Брозовського, 44а.

Олександр Пермінов

Рубрика: Образ жизни, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.