День Біблії у Харкові співпав із Днем пам’яті жертв голодомору

29-11-2011, Комментариев нет Просмотров: 545

26 листопада Східне регіональне Українське біблійне товариство провело у Харкові День Біблії – свято, яке щорічно відзначається в Україні з 2003 року. В рамках цієї події відбувся творчий фестиваль «Ковчег», котрий уже став традиційним і очікуваним.

У «Ковчезі» взяли участь християни різних деномінацій, які щиро виконували сольні, хорові пісні та ділилися міркуваннями щодо важливості Святого Письма в житті людини.

– День Біблії потрібен для того, щоб нагадати людям, що є Господь, що є Його Слово і що саме Він хоче від нас, – говорить про важливість цього свята директор Східного регіонального Українського біблійного товариства Володимир Агафонов, – щоб нагадати про це і тим людям, які в Церкві, і тим, які ще поза нею.

Під час заходу Володимир Агафонов розповів про новий проект Українського біблійного товариства (УБТ) – Новий Завіт крупним шрифтом для похилих людей, які перебувають у хоспісах і будинках престарілих. Уже скоро Новий Завіт з’явиться накладом 20 тисяч українською та російською мовами за рахунок благодійних внесків, які зроблять християни різних конфесій. Проте директор Східного регіонального УБТ закликає не тільки жертвувати кошти, але й особисто допомагати у розповсюдженні Біблії.

Також був продемонстрований відеоролик, що засвідчив, яку велику радість приніс діткам попередній проект УБТ –«Біблія – важкохворим дітям».

Крім цього, під час фестивалю був представлений новий повний переклад Біблії з давньогрецької мови на сучасну українську, здійснений ієромонахом о.Рафаїлом (Романом Турконяком).

Вийшло так, що проведення в цьому році Дня Біблії співпало з Днем пам’яті жертв голодомору – трагічної сторінки української історії. Рівно о 16.00 разом з усією країною відвідувачі заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Галина Найда

Рубрика: Видеоматериалы, Образ жизни, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.