Криворізький адвентист переміг у конкурсі газети «Урядовий кур’єр»

25-11-2011, Комментариев нет Просмотров: 996

Завідуючий відділом фотоілюстрації та комп’ютерного забезпечення редакції газети «Сільське Криворіжжя», член четвертої громади церкви Адвентистів сьомого дня з Кривого Рога Олександр Пермінов визнаний переможцем Всеукраїнського фотоконкурсу «Мить доби і крок історії».

Саме під такою назвою наприкінці 2010 року редакція газети центральних органів виконавчої влади України «Урядовий кур’єр» оголосила фотоконкурс, присвячений 20-річчю Незалежності країни. До його участі були запрошені усі бажаючі: професійні фотожурналісти, майстри фотомистецтва, його аматори. Краще пізнати рідний край та своїх співвітчизників – стало чудовою нагодою для учасників творчого змагання, чиї світлини (кращі з кращих) з’являлися на шпальтах газети упродовж майже року.

З надісланих на конкурс більш ніж 25 знімків Олександра, 5 знайшли своє відображення на сторінках часопису.

Він мріяв про перемогу, але найбільшим його бажанням було показати красу рідної землі, її людей та звеличити ім’я Господа Бога, неперевершеного Творця всього прекрасного і неповторного. Тому з великою радістю зустрів звістку про перемогу у конкурсі: виборене перше місце та відповідну грошову премію.

Переможним було визнано знімок під назвою «Нарешті! або Чудо-вода дійшла до села». На ньому відображено момент запуску водогону в селі Златоустівка Криворізького району. Піднесений емоційний стан жителів села на світлині тісно перегукується з неймовірною радістю дітей, які, не позуючи перед камерою, сміючись та радіючи життєдайній волозі, бризкалися та купалися в довгоочікуваній рідині.

Олександр Пермінов

Інформацію про конкурс і роботи переможців можна подивитися тут: http://www.ukurier.gov.ua/uk/articles/nazivayemo-peremozhciv-nashogo-fotokonkursu-mit-do/

Рубрика: Искусство, Образ жизни, Церковь и медиа

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.