На концерті хорового співу зібрали кошти для дітей-сиріт

25-11-2011, Комментариев нет Просмотров: 637

У Києві Подільський духовний центр 19 листопада гостинно відкрив двері для шанувальників хорового співу. Цього вечора Церква Адвентистів Сьомого Дня провела благодійний концерт на підтримку дітей-сиріт міста Житомира. У 102 мешканців одного з будинків-інтернату з настанням холодів виникла нагальна потреба в придбанні зимового взуття. Слухачі концерту зібрали 13 299,87 грн.

Лейтмотивом концерту стала молитва до Бога. Ведучий – Ігор Корещук, пастор, магістр богослов’я, разом з аудиторією розмірковував над тим, що таке молитва, чим вона є для людини, які існують її різновиди.

Парадокс духовного життя полягає в тому, що можна знати багато молитов, але виголошувати їх як простий обряд, як певний набір красивих слів. Але що робити, коли не залишається жодних надій на краще і будь-які слова зайві? – Відкрити серце Тому, Хто є нашим пристановищем (Пс. 61) у бурхливій воді життя – Небесному Батькові. Він здатен допомогти в будь-яких обставинах. І для Нього краще молитва без слів, але з відкритим серцем, ніж зі словами, але без серця.

Молитва не є намаганням змінити точку зору Того, до Кого ми звертаємося. Вона змінює наше серце. І неправда, що Бог не чує молитов. Як люблячий батько Господь зацікавлений у нашому щасливому житті. Просто інколи Він говорить: “Я не можу тобі цього дати, бо це зашкодить тобі”.

У концерті взяли участь кращі колективи міста: хор першої громади (регент Валентина Чіпчар), хор Лівобережного духовного центру (регент Наталія Пархомчук), жіночий хор Лівобережного духовного центру (регент Віра Волківська), хор та ансамбль Подільського духовного центру (регент Олена Крупська), Київський камерний хор (регент Інна Пролінська), дитячий вокальний ансамбль (художній керівник Наталія Осіпчук), симфонічний оркестр (керівник Костянтин Лисак). Виконано 18 класичних та сучасних творів, серед яких “Молитва за Україну” М. Лисенка, молитва М. Квасневського “Боже, Отец небесный”, молитва з ораторії “Ілля” Ф. Мендельсона, молитва “Владика неба і землі” (арія з опери Запорожець за Дунаєм) С. Гулака-Артемовського, “Господи, помилуй” Т. Петриненко. Гучними оплесками зал особливо відмітив молитву “О, Господи святий” (Carole Dayer-Sager, David Foster) у виконанні симфонічного оркестру, Київського камерного хору, солістів Ольги Крупської та Володимира Полторацького. Зворушливим був спів дитячого ансамблю.

Дві години концертної програми в роздумах та насолоджені чудовим співом збігли, як одна мить. Просвітлені обличчя людей, особлива атмосфера в залі свідчили про те, що його організаторам – музичному відділу Київської конференції Церкви – вдалося розкрити думку, що наш Господь – є Богом життя (Пс. 41:9) і Він почує кожного, хто до Нього звернеться. Він чекає кожного!

Оксана Лівшун

Рубрика: Искусство, Социальное служение, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.