У Полицькій колонії відбулася зустріч з автором книги «Возвращение из ада»

11-07-2011, Комментариев нет Просмотров: 813

ЛУЦЬК — Група адвентистів з гостем другої громади Олегом Капациним,  керівником реабілітаційного центру, відвідала Полицьку виправну колонію № 76. Олег має неабиякий досвід роботи з ув’язненими, багато років проводить служіння у Бучанській колонії, є членом громадської ради при управлінні Державного департаменту України з питань виконання покарань у Києві та Київській області.

Ранкове суботнє богослужіння пройшло за участю Олега, який виступив з проповіддю на тему: «Бог — есть Любовь!». А о 14 годині в колонії вже близько сорока засуджених та двох представників адміністрації чекали приїзду гостя, бо багато хто з ним заочно був знайомий через автобіографічну книгу «Возвращение из ада», яку подарували в’язням раніше.

Під час зустрічі Олег розповів про причини, чому люди потрапляють у колію залежності від наркотичних засобів, і наскільки важливим є служіння людям, відторгнутим суспільством. Слухачі дізналися, як Господь достукався до його серця, як відновив його і дає йому сили, щоб іти й розповідати, яке чудо Бог зробив у його житті. Олег також познайомив аудиторію з роботою реабілітаційного центру для хімічно залежних людей в с. Любарці Київській області.

Ув’язненим, крім книги «Возвращение из ада», подарували ще DVD-диски з програмами телеканалу “Надія”: “Вихід поруч”,  “Колія” та серію дисків з авторськими лекціями Алли Капациної «Счастливая семья».

Після офіційної частини презентації спілкування продовжилося. На прохання деяких слухачів були звершені молитви. Люди підносили Олегу отримані книги, і той з задоволенням ставив на них авторський підпис. Це була тепла і дружня зустріч, справжнє родинне свято.

Ольга Лаптєва

З цієї теми:

Християнська віра змінює злочинця краще, ніж тюрма

Господь дбає про те, щоб Його робота у в’язниці здійснилася

Рубрика: Здоровье, Образ жизни, Социальное служение, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.