Підлітки Мелітополя організували для дітей лялькову виставу

23-03-2011, 1 комментарий Просмотров: 781

img_0511Підлітки з мелітопольської громади адвентистів сьомого дня самостійно влаштували лялькову виставу під назвою «Життя хороброго мишеняти». Глядачами стали діти 4-9 років. З них десять діточок — мешканці Новомиколаївського будинку-інтернату, які разом зі своїми вихователями приїхали автобусом до адміністративного центру — Мелітополя.

І діти, і дорослі були вражені виставою. Ніхто з них навіть не міг припустити, що підлітки грають на сцені для такої численної аудиторії вперше в житті. Навіть більше, декорації і ляльки юні актори змайстрували власноруч.

Допомога дорослих полягала в тому, що вони замовили автобус для дітей з інтернату та їхніх вихователів і просто не заважали старшокласникам творити.

Організувати цю лялькову виставу підлітків спонукало бажання зробити щось для Бога і розповісти діткам про Божу любов і біблійні цінності.

img_0505

Трохи молодші за віком діти-адвентисти теж не залишились осторонь від цього заходу. Вони запрошували на виставу своїх однокласників і одногрупників із дитячих садків. Завдячуючи ним на виставу прийшли багато глядачів.

З лялькової вистави глядачі дізналися про біблійний погляд на дружбу, про те, що справжні друзі завжди прийдуть на допомогу і захистять від кривдників. Крім самої вистави, на дітей очікувала захоплююча вікторина, за участь в якій можна було отримати подарунок.

Галина Найда

для hopechannel.info

Також у темі:

Директор христианского кукольного театра: «Наш результат — доступ к детским сердцам»

Дети в приемнике-распределителе — самые благодарные зрители христианского театра

Рубрика: Искусство, Образ жизни, Педагогика, Социальное служение, Церковь и общество

Комментарии (1):

  • Ирина

    |

    Увага, дорослі! Вже діти показують нам, про що необхідно говорити на богослужіннях-про любов, дружбу, взаєморозуміння,а не мусолити догми. В нас у громаді тільки пастир читає проповідь,всі добре вмощуються ,закривають очі і починається храп. Я нещодавно прийшла в церку і так хотілося побачити в ній Христа в людях,які прийняли Його своім Спасителем багато років тому назад, але вони нічого мені не можуть дати,бо самі не схотіли отримати.Пастир спить і вівці біля нього-ось і істина.Прийде час і тих діток затюкають, і будуть спати всі.


RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.