Зірка Анни Герман у Кривому Розі

20-02-2011, 1 комментарий Просмотров: 773

d0bed0b1d0bcd196d0bd-d0b1d0b5d0b7d0bad0bed188d182d0bed0b2d0bdd0b8d185-d0bad0b2d0b8d182d0bad196d0b2-d0bdd0b0-d0b4d0b8d181d0bad0b8-d0b7«Спасибо, спасибо!» — з такими словами проводжали адвентистських артистів зі сцени будинку культури ім. Богдана Хмельницького та з Великої зали Духовного центру м. Кривого Рога відвідувачі вечору пам’яті талановитої співачки та прекрасної людини — Анни Герман. Причин для цього було вдосталь.

Багато людей й понині, незважаючи на те, що співачки вже немає серед нас, живих, захоплюються чудовим співом володарки перламутрових голосових зв’язок та неперевершеної краси голосу, але мало хто знає, що вона росла в віруючій родині, що її бабуся, яку вона  дуже любила, поважала і шанувала,  від якої, як вважала сама Ганна їй у спадок дістався характер, була адвентисткою. Ця віра, що проникла в серце дівчинки ще коли вона була маленькою, поступово росла і набирала сили, і наприкінці свого життя Ганна зрозуміла, Що є Істина та прийняла хрещення в церкві адвентистів сьомого дня. Тому напередодні 75-ої річниці з дня народження Ганни Герман — 12 та 13 лютого — брати та сестри відомої співачки на чолі з обласним пастирем Олександром Слюсарським  провели в Кривому Розі концерти її пам’яті.

Одна з відвідувачок вечора — Клавдія Трохимівна — з піснями Анни крокує по життю. Вони є її орієнтиром та дороговказом і коли радісно,  і коли сумно. Валентина Юхимівна разом з чоловіком Миколаєм Михайловичем, аби згадати молодість, почути пісні, на яких виросли: «Надежда», «Когда цвели сады», «Эхо любви», приїхали на концерт з селища Бажанове. Були й такі, які поспішали, аби опинитися в атмосфері свята і надії, бо чути голос Ганни Герман для таких людей — справжня насолода.

54

Приємним сюрпризом для тих, хто прийшов на концерт, став обмін безкоштовних білетів на диск з показаним на зустрічі документальним фільмом про співачку «Светит незнакомая звезда».

У холі панував піднесений настрій. Посмішки і радість не сходили з облич людей, які, сповнені любові до життя, до навколишнього світу, що передалася від Анни Герман та організаторів зустрічі, прагнули зробити добро один одному.

Олександр Пермінов

Рубрика: Видеоматериалы, Искусство, Образ жизни, Церковь и общество

Комментарии (1):

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.