На концерті «Пісня року» говорили про достойне життя

16-02-2011, Комментариев нет Просмотров: 644

dsc_2279У актовому залі Українського гуманітарного інституту 12 лютого відбувся традиційний концерт «Пісня року». Традиційний за періодичністю, але незвичний для такого заходу за тематикою. Організатори та учасники святкового вечора присвятили його не тільки чудовим музиці та співу, а й дивовижним людям, які у своєму житті досягли справжньої величі, найголовнішою ознакою якої є вміння поводитися без цього надбання так, наче б то воно наявне.

Цього разу ведучі Лілія Козачук та Антон Перепелиця розповіли про тих, кого світ уважав недієздатними, неповноцінними, тих, хто обмежений фізично попри все, подолавши всі перешкоди, жили чи живуть повноцінно, з максимальною віддачею, тим самим надихаючи людей з достатніми фізичними можливостями, але скутими духом.

«Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі!» (Фил. 4:13) Ось та рушійна сила, яка веде нас до справжньої величі!

Жодна історія, чи про сліпих художників Лізу Фіттіпальді та Єсрефа Армаджана, чи учасника китайської версії шоу талантів безрукого піаніста Лю Вея, чи срібну призерку Олімпійських ігор для інвалідів 1952 року Ліз Гартель, чи міс «Інвалідність-2010» Ясмін Рехтштайнер, не залишила присутніх байдужими.

Усім відомо ім’я Альберта Ейнштейна — одного з найвидатніших фізиків ХХ століття, лауреата Нобелівської премії, визнаного журналом «Тайм» «Людиною року». Але у школі маленького Альберта дражнили через його простоту і прямолінійність у висловлюваннях. Учителі вважали посереднім учнем, бо він повільно засвоював нову інформацію, міг помилятися в розрахунках і робив їх не дуже швидко. Але він мав схильність до логічного міркування і наполегливість.

Над будь-яким пагорбом може височити ще щось — гора. Але не кожний хоче піднятися на неї. Деякі вважають, що краще затриматися й перепочити. Перша ознака скам’яніння — це змирення з тим, що маєш. Людина навіть не намагається що-небудь змінити. Між чимось великим, чого не можемо зробити, і чимось малим, чого ми не робимо, існує пастка — нічого не зробити.

dsc_2286

Насправді, кожен має безліч речей, щоб бути щасливим. І їх цінність не піддається оцінці. Скільки коштують дорогі для нас люди, наші надії, життя, Бог? Багато залежить від того, чи здорові серця і чисті думки!

Яскравим за змістом був відеоролик з Олімпіади 1992 року. Забіг на 400 м. Атлет Дерек Редмонд на 150 м відчув паралізуючий біль і впав, але не бажаючи зійти з дистанції, продовжував рух. Якийсь чоловік пробився скрізь охорону і, підтримуючи спортсмена, біг з ним. Це був його БАТЬКО. «Ти можеш цього не робити.» — «Я повинен.» — «Тоді ми зробимо це разом.» Фінішну смугу батько дозволив Дерекові перетнути самостійно. 65-тисячні трибуни аплодували цьому спортсменові стоячи.

dsc_2291

Якщо не здаватися — ти не програєш! Господь, Небесний Батько, прийде на допомогу, підтримає у найважчу хвилину і лише разом можливо досягти мети. По суті, ця думка була лейтмотивом 16 чудових виступів: сольного співу, співу квартетів, мелодекламації та інструментальної гри.

Природнім продовженням святкового концерту був благодійний ярмарок, на допомогу випускниці вузу — Яні Садиковій — дівчині, яка бореться за своє життя.
Оксана Лівшун

Рубрика: Искусство, Образ жизни, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.