Біорезонансна діагностика

25-01-2011, комментариев 10 Просмотров: 3 304

d0b1_d0bed180d0b5d0b7d0bed0bdd0b0d0bdd181d0bdd0b0-d0b4_d0b0d0b3d0bdd0bed181d182d0b8d0bad0b0Гуляючи вулицями міста, я звернула увагу на велику кількість медичних центрів, де пропонують за допомогою комп’ютерної діагностики обстежити свій організм. Так як великі черги і роздратовані пацієнти  мене мало приваблювали в державних поліклініках, я вирішила скористатися приватним медичним закладом.  Затишний інтер’єр, ввічливий персонал, наявність сучасного комп’ютера та обладнання, справляли приємне враження. На додачу, попередньому пацієнту, замість хімічних пігулок,  виписали травні, натуральні препарати. В голові промайнула думка: ,,- як добре, що я зайшла сюди «, труїти себе хімікаліями мені зовсім не хотілося. І ось настала моя черга. Приємно посміхаючись лікар садить мене на стілець і дає в руки два стержні, на мої вуха надягають навушники. Як пояснила лікар діагностика заснована на явищі біорезонансу. Прилад нібито зчитує електромагнітні коливання клітин мого тіла і дані посилає до комп’ютера, в якому закладена відповідна програма. Комп’ютер обробивши дані ставить діагноз. Будучи здоровою людиною, я зайшла у центр для профілактичного огляду. Хотілося якнайшвидше дізнатися про дані обстеження. Напружені хвилини мовчання, порушив друкуючий принтер. На папері виднівся довжелезний список знайдених у мене хвороб, а на додачу ще і ціла різновидність гельмінтів. Лікар почала мене одразу заспокоювати, що нічого хвилюватися, і що все можна буде вилікувати чудо травними препаратами, які називаються біологічно активні добавки (БАДи) і активно пропонувала мені їх купити. На додачу самим останнім діагнозом був дисбаланс енергій  ,, ЯНЬ» і ,, ІНЬ». Якби я не була лікарем, то одразу б в усе повірила, але дисбаланс енергій, скоріше віддавав даосизмом ніж медициною. Для чистоти експерименту, я зайшла ще в інший медичний центр, який мав точно таку ж апаратуру. І о,  диво! Комп’ютер видав цілу купу  зовсім інших діагнозів! Єдине, що було спільного, то це наявність у моєму організмі  цілого букету  гельмінтів. Вилікувати всі ці серйозні захворювання  також пропонувалося харчовими добавками.

Потративши чимало коштів,  я звернулася до офіційної медицини. Здавши  всі  можливі аналізи крові, сечі і калу, в тому числі кров на антитіла до гельмінтів, зробивши мамографію, ультразвукове обстеження внутрішніх органів, комп’ютерну томографію, рентгенівське  і ендоскопічне обстеження шлунку,  і не знайшовши у себе  ніяких захворювань, я вирішила дослідити явище біорезонансного тестування.

Виявляється це  чудо діагностика є удосконаленим приладом Фолля.

Фото Рейнхольд Фолль

Німецький лікар Рейнхольд Фолль, який помер у 1988 році, за часів Третього Рейху, перебував на службі у військах СС. Його підрозділ  ,,Аненербе» займався дослідами над людьми в концтаборі  ,,Освенцім».  Організація ,,Аненербе», була створена у 1933 році, як елітарний містичний орден. З ініціативи Гімлера  у 1939 році, організація приєднала до себе 50 дослідних інститутів Германії, які займалися пошуком стародавніх містичних знань, з метою розробити технології керування людською свідомістю, проводити генетичні маніпуляції для створення ,, надлюдини», вивчалася дія галюциногенних наркотиків, проводилися експерименти над підсвідомістю людини, введення її в транс.

Аненербе

Ще у довоєнні роки Фолль у складі Германської науково-дослідної експедиції відвідав Непал, звідки привіз декілька буддійських монахів, деяких з них після смерті Гітлера виявили у його бункері.

По ініціативі Фолля у Германії був створений інститут безсмертя, метою якого було відновлення спадщини арійських предків. Він також хотів об’єднати містичні знання з наукою при створення свого приладу. Свої методики він відшліфовував у концтаборі, де дозволяв собі все, що могло мати хоч яке відношення до людського організму. З науковою метою людей умертвляли різними способами, їх мордували і катували , у живих людей частково виймали інтересуючи їх органи. Під час цих страшних експериментів все старанно записувалося, для того щоби виявити сутність переходу живої матерії у неживу. Досліди проводилися виключно над радянськими військовополоненими. Після закінчення війни архів ,,Аненербе» потрапив у СССР як трофей. З огляду на ці факти приладом Фолля  в Радянському Cоюзі довший час не користувалися.

Методологія Фолля побудована на злитті основ класичної китайської акупунктури, гомеопатії, та сучасних емпіричних концепцій у фізиці.

прилад Фолля

Прилад Фолля  — це звичайний омметр, котрим вимірюють електричний опір шкіри пацієнта, доторкуючись до неї зондом. Прилад містить низьковольтне джерело. Один дріт від приладу іде до латунного циліндру, котрий пацієнт тримає в одній руці. Другий дріт з’єднаний з зондом, котрим лікар торкається точок акупунктури на нозі, або на руці пацієнта. Таким чином замикається ланцюг і прилад регіструє струм. Інформація передається на датчик з числовими показниками.

Виявляється, що опір шкіри людини величина непостійна, і може мінятися за хвилину від 10 до 90 кілоом. Все це робить прилад Фолля абсолютно непридатним ні для якої  достовірної діагностики. Згодом  прилад удосконалили і приєднали до нього комп’ютер, так з’явилася на світ комп’ютерна діагностика по Фоллю, яка стверджує, що фіксує енергетичний потенціал біологічно активних точок (БАТ). Виявляється, що наука не визнає  наявність біологічно активних точок і енергетичних меридіанів. Акупунктура та рефлексологія як методики зцілення не мають наукового підґрунтя.

Сама модна на даний час діагностика — це вегеторезонансне тестування  (ВРТ), жертвою якої я стала. Це не що інше, як видозмінений  прилад Фолля. Рекламні проспекти фірм, які випускають ВРТ, стверджують, що регіструють власні електромагнітні коливання пацієнта. Після регістрації ці коливання обробляються таким чином, що проходить розділення нормальних і патологічних коливань в широкому спектрі частот. Так проходить діагностика.   Після діагностики вам пропонують скористатися БАДАми, гомеопатичними засобами, або полікуватися за допомогою біорезонансної терапії (БРТ). Електромагнітні коливання знову скеровують в організм пацієнта, лікарі стверджують, що форми сигналу підбираються таким чином, щоби пригнічувати патологічні коливання і посилювати нормальні ( фізіологічні).  Стверджується в рекламі, що після цієї терапії відбувається 90 -95% зцілення пацієнта. Але чомусь цю діагностику офіційна медицина та наукові інститути на озброєння не взяли.

Ірина Харачко

Рубрика: Здоровье, Мир религий, Наука и религия, Образ жизни

Комментарии (10):

 • Ірина

  |

  Шановна Ви така лікар, як я балерина, вчитися потрібно, а не критикувати!!


 • Максим Балаклицкий

  |

  дорога Ірино!

  попрошу добирати виразів

  не думаю, щоб Ви хотіли такого звернення до себе

  а що не так із кваліфікацією Ірини? вона дипломований лікар

  чи, може, вивісити сканер її диплома?

  в чому конкретно Ви добачаєте відсутність кваліфікації в статті?

  чому б не критикувати явища, в яких я добачаю недоліки, там паче суттєві?

  кожен має право на думку. головне, щоб вона була обгрунтованою


 • alexkov

  |

  Пані Харачко! Дуже дякую вам за статтю, за ваші зусилля в пошуках істини для людей!

  А то я раніше сумнівався у цих їхніх біополях… тепер не сумніваюсь.


 • Ірина Харачко

  |

  Дякую вам за добрі слова. Насправді хочеться допомогти людям не кидати важко зароблені гроші на вітер. Не покладати надію на методику яка їх обдурить. Шахрайство у медицині це злочин, так як людина втрачає час на справжнє обстеження та лікування, запускає хворобу.


 • Др.

  |

  Не туда вы полезли, друзья..здоровье — здоровьем, но хочу напомнить, что здоровье не от лекарств.
  И я знал людей,ведущих очень здоровый образ жизни, и умерших от рака.
  Всё дело в послушании, а результат давайте оставим Богу.


 • Тетяна

  |

  Ми всі жертви. Жертви екології, стереотипів соціуму, сучасного ритму життя і в певній мірі медицини. В тому числі ортодоксальної. На п’ятихвилинках хірурги доповідають скільки оздоровлено людей за поточний тиждень (читай: скільки органів вирізано), а ми дивлячись на яскраву рекламу жменями пхаємо в себе медикаменти. Тому, я маю кардинально іншу точку зору щодо вегето-резонансного тестування. Інше питання до яких лікарів потрапити(і чи взагалі ці люди мають медичну освіту) та на якій апаратурі робити обстеження (тільки досвідчений спеціаліст може поставити правильний діагноз і аж ніяк не комп’ютер).


 • Юля

  |

  Теж лікувалась на приборі. В руках тримала ці електроди. Ну не знаю я лікувалась від гельмінтів. Цей прибор купляла на складі, щоб уникнути підробок вони часто бувають. Ну там написано 15 сеансі підряд або через день. Ну попробувала п’ять днів вроді стало краще. Але 15 днів це дуже багато як на мене бо почалось серце биття посилене. Зарас просто проходжу профілактику два або три рази в місяць. Ну можливо хтось порадить якись новіший прибор який не дає проблем на серце. Буду дуже вдячна.


RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.