Що пророкують гороскопи

21-01-2011, комментариев 6 Просмотров: 4 053

image0019В сучасному світі астрологія досягла небувалої популярності. Навіть ті люди, котрі вважають себе атеїстами, знають свій знак Зодіаку і цікавляться астрологічними прогнозами. Таємниця популярності астрології криється у бажанні людини зазирнути у майбутнє, відкрити завісу таємничості, пізнати наперед свою долю.

Господь так створив людину, що вона сама є творцем своєї долі. Як складеться наше життя залежить насамперед від нас самих, від наших вчинків, від нашої віри у Господа, від дотримання десяти Божих заповідей. Від того, наскільки тісні є наші взаємовідносини з Господом, і від того, наскільки ми хочемо керуватися волею Господа у нашому житті.


Але одвічний ворог людства — Люцифер, хоче керувати нашим життям, це він вправно ховається під маскою астрології.

Гороскопи нав’язують нам сприятливі й несприятливі дні, коли нам краще піти до лікаря, а коли взагалі не виходити із дому, коли краще зайнятися бізнесом , а коли ні. Людина перестає керувати своїм життям, вона робиться маріонеткою у руках ворога, який маніпулює нею, як йому заманеться.

Астрологія прийшла до нас із сивої давнини, її батьківщиною є стародавній Вавилон.  Вавилонські жерці були засновниками гіпнозу,окультизму, сатанізму та магії. Вони стверджували, що по розташуванню зірок можуть читати долю людини. Все життя вавилонян було пронизане окультизмом, це підтверджується археологічними знахідками.

Під час німецької експедиції Роберта Кольдевея (1899-1917 рр.), яка почала розкопки Вавилону, була знайдена бібліотека царя Навуходоносора. Все, що відбувалося, вавилоняни старанно записували паличками на мокрій глині (клинопис).  Ці записи підтверджують свідчення Біблії, що у Вавилоні насправді існувало відступлення від істинної віри у Господа, як Творця. Також була знайдена табличка із зображенням Зодіакального кола та знаків Зодіаку,  що підтверджує  факт заняттям цією містичною наукою. Після падіння цієї імперії, вавилонські маги і астрологи перебралися у м. Пергам, яке надовго стало столицею магії та чарівництва. У Римській імперії 90% населення зверталося за порадами до астрологів. В стародавності астрологія, алхімія, і магія були тісно пов’язані  між собою. Стародавній історик Геродот у своїх працях писав, що маг Остан, який супроводжував царя Ксеркса в його походах на Елладу, поширював відомості про астрологію між еллінами.

А жрець Ваала Берозос був настільки популярний в Афінах, що йому спорудили пам’ятник, де він зображувався із золотим язиком, як дорогоцінний  провидець. Також відомо, що ніневійські царі, не починали ніякої важливої справи не порадившись із зірками.  У Вавилоні заняття астрологією було так поширене, що само слово ,, халдей »  — означало астролог.

У давнину лікар, який лікував хворого зважав обов’язково на його гороскоп. Навіть клятва Гіппократа зобов’язувала його це робити, і лише після XVIII ст. цей астрологічний фактор  із неї був вилучений, астрологію викладали у всіх ведучих університетах  стародавнього світу. Давньоєгипетський містик Гермест Трисмегіст розподілив  різні типи планет із знаками Зодіаку, різними частинами тіла, мінералами, тваринами а також числами.

image0022

З часом учення Трисмегіста, поширилося по всій земній кулі. В різних регіонах землі люди вірили про зв’язок циркуляції ,,соків організму» з рухом планет і календарними ритмами. Так виникла медична астрологія.

Вона стверджувала, що можна передбачити хід хвороби людини в залежності від місячного, або календарного циклу. Такі філософи як: Піфагор, Демокрит, Платон, Аристотель були прихильниками вчення про макрокосмос і мікрокосмос. Процеси, що відбувалися в тілі людини вони співвідносили з процесами, що відбувалися на небі.

Багато годинників епохи ренесансу, мали циферблати на котрих вказували нещасливі і критичні дні, людство вірило, що місяць впливає на здоров’я людини.

Астрологи кажуть, що медична астрологія — це мистецтво визначати хвороби людини по гороскопу. Вони вважають, що розташування зірок в період народження дитини вказують на можливі захворювання. Стверджують, що деякі хвороби, можуть провокуватися взаємним розташуванням зірок і планет. Медичний астролог буде вас переконувати, що Юпітер впливає на печінку і, що він зможе завчасу, по розташуванню планет передбачити порушення її роботи.

Медична астрологія навчає, що кожен знак Зодіаку повинен харчуватися по різному, так як різним знакам Зодіаку потрібна різна кількість мінералів і вітамінів.

Астрологи  також стверджують, що астрологія і йога тісно пов’язані , існують техніки дихання характерні для кожного знаку Зодіаку і т.д.

Вавилонське, перське, асирійське царства, де астрологія тісно входила у структуру суспільства, канули у забуття, були стерті з лиця землі. Але людство про це вже забуло.

У наш час нам пропонують безліч послуг: це і медична астрологія, і натальна, і бізнес- астрологія і астрологія схуднення, і астрологія  квітів і каміння, різні посівні календарі, астропсихологія, комп’ютерна астрологія. Послуги астрологи пропонують на будь-який смак.

Господь у  Своїй Святій книзі попереджає нас, що астрологи не здатні нічого передбачити.  Пророк  Ісая, знаючи наперед про загибель Вавилону за його нечестя, відступ від істинної віри, говорить:

„Ставай же з своїми закляттями та з безліччю чарів своїх, якими ти мучилася від юнацтва свого, може зможеш ти допомогти, може ти настрахаєш! 13 Змучилась ти від великої кількости рад своїх, хай же стануть і хай допоможуть тобі ті, хто небо розрізує, хто до зір придивляється, хто провіщує кожного місяця, що має на тебе прийти! 14 Ось стали вони, мов солома: огонь їх попалить, не врятують своєї душі з руки полум’я» (Іс.47:12-14).

У цьому вірші пророк чітко вказує на те, що астрологи безсилі  були передбачити загибель Вавилону, безсилі взагалі щось зробити, їх ворожбитство порівнюється із соломою. Ісая привертає увагу, на той факт, що займаючись астрологією, вони не зможуть позбавити своєї душі від полум’я.

Господь хоче, щоб  Його  творіння зверталося за порадою до Нього, а не до астрологів:

„Зверніться до Мене й спасетесь, всі кінці землі, бо Я Бог, і нема більше іншого Бога!» (Іс.45:22).

Деякі люди не розрізняють астрологію і астрономію.

Астроно?мія (грец. ?????? — зірка і ????? — закон) — наука про Всесвіт, що вивчає рух, будову, походження та розвиток небесних тіл та їхніх систем (Вікіпедія).

Астроло?гія (грец. ?????? — зірка, ????? — вчення) твердить про безпосередній зв’язок між розташуванням і рухом небесних тіл та явищами суспільного життя чи життя індивіда. Астрологія виникла внаслідок того, що люди, які не знали законів природи на сучаснообґрунтованому рівні і впродовж сотень років спостерігали певні явища «підмісяцевого світу» (день і ніч, зміни пір року, розливи річок, затемнення Місяця і Сонця тощо), не розуміли суті цих явищ і тому, обожнюючи небесні світила, приписували їм якусь вищу волю «надмісяцевого світу», яка нібито відображає всі події на Земній кулі. Спочатку астрологія значною мірою сприяла розвиткові астрономії (для складання гороскопів необхідно було в певний час точно визначити положення світил і планет, здійснити домифікацію), але згодом після відкриття Коперником геліоцентричної системи астрономія безповоротно відокремлюється і розвивається самостійно, а ненауковість астрології визнана остаточно наприкінці 17 ст. у Франції і Великобританії (перестала викладатись в університетах), а пізніше з 2ї половини 18ст. в Іспанії, Німеччині і Польщі (Вікіпедія).

Відомий німецький астролог ХХ ст. Рейнольд Ебертін дає таке визначення астрології:

,,Слово «астрологія» означає ділянку знань, які виникли більше 10 тисяч років назад, об’єктом котрих є можливий вплив зірок на Землю, природні явища, політичні події і перш за все на стан, характер і долю людини».

Зверніть увагу на той факт, що навіть сам астролог вживає розпливчату фразу:  ,,можливий вплив зірок…»

У сучасному світі так багато людей довіряють і керуються у своєму житті гороскопами і астрологами, котрі в свою чергу признаються нам, що вплив зірок на долю людей, характер, може бути можливий, а може бути  і неможливий.

Розглядаючи 12 знаків Зодіаку, бачимо, що походження кожного знака язичницьке. Наприклад  знак Зодіаку — Овен, зображується як бог вогню Агні.

Знак Близнюки походить із грецької міфології, брати-напівбоги, народжені Ледою від Юпітера.

Сузір’я Рака  — символізує Жіночий Початок, Велику Матір, якій поклонялися стародавні цивілізації і т.д.

В Римі обожнювали різні планети: Юпітер, Марс, Венеру. Небесні тіла здавалися людям богами, могутніми духами, котрі маніпулюють життям і смертю людини. Люди шукали на небесах знаки, по котрим можна було би передбачити, що хочуть зробити боги.

Боялися також люди  місячного і сонячного затемнення, вони вірили, що боги гніваються, для них це була погана ознака.

Біблія нам чітко вказує, що наш Господь є Богом і для світил, послання ап. Якова 1:17: „Усяке добре давання та дар досконалий походить згори, від Отця світил… «

Пророк Єремія також  наставляє нас: „Не навчайтесь  доріг цих народів, і небесних ознак не лякайтесь, — бо тільки погани лякаються їх!» (Єр.10:2).

image0035

Центральною фігурою у Зодіакальному колі є сонце, і астрологи надають домінуючу роль сонцю, ніж 12-ти знакам Зодіаку. Людина, яка вірить у гороскопи, фактично поклоняється сонцю, що прирівнюється до поклоніння дияволу.

У книзі Повторення Закону читаємо слова застереження: „…і щоб ти звівши очі свої до неба, і побачивши сонце, і місяць, і зорі, — усе військо небесне, щоб не був ти зведений і не вклоняйся їм, і не служив їм…» (5М. 4:19).

Астрологи  претендують на роль пророків.  Цей міф можна спростувати цікавим експериментом. Викупіть всю пресу і порівняйте свій гороскоп в усіх виданнях. Ви будете неприємно вражені, у кожному виданні ви прочитаєте абсолютно різні прогнози,  для свого знаку Зодіаку. Або ж відвідайте кількох астрологів, їх прогнози також будуть різними. Це наводить на думку, що астрологія  є не більше ніж ворожінням по зірках і хороший заробіток для астрологів.

Астрологи також стверджують, що в гороскопі потрібно брати до уваги вплив всіх великих тіл Сонячної системи. Як же вони складали свої прогнози, коли Уран був відкритий лише у 1781 році, Нептун у 1846 році, а Плутон і зовсім недавно у 1930 р.  Що буде, якщо відкриють нову планету Сонячної системи? Як же до цього часу , вони складали свої гороскопи, якщо ці планети не були ще відкриті?

В астрології вважається, що вплив планет не залежить від їх відстані до Землі. Якщо це  дійсно так, то чому астрологи беруть до уваги лише планети Сонячної системи, чому не береться до уваги пульсар Крабовидної туманності, або галактика Месьє 31, чи буде тоді гороскоп правильним?

І коли взагалі правильно вважати початок життя дитини, від дня її народження , чи від дня  її зачаття?

Апостол Павло у посланні до Галатів з гіркотою звертався до людей, які співвідносили своє життя зі стихіями:

„Та тоді, не знаючи Бога, служили ви тим, що з істоти богами вони не були. А тепер, як пізнали ви Бога, чи краще — як Бог вас пізнав, — як вертаєтесь знов до слабих та вбогих стихій, яким хочете знов, як давніше служити? Ви вважаєте пильно на дні та на місяці, і на пори і на роки. Я боюся за вас, чи не дармо я працював коло вас ?..» (Гал.4:8-11).

Ненауковість астрології підтверджує також явище прецесії. Внаслідок прецесії точка весняного рівнодення рухається по екліптиці назустріч удаваному річному рухові Сонця (випередження рівнодення), долаючи 50,24″ на рік, полюси світу зміщуються між зірками, екваторіальні координати зірок постійно змінюються. Звичайно, стародавні астрономи не знали про явище прецесії,  внаслідок якої за останні 2000 років сузір’я зсунулися приблизно на 300. Таким чином сузір’я Діви тепер знаходиться під знаком Терези, а сузір’я Терези під знаком Скорпіона. Таким чином маємо тепер два різних Зодіаку, якому тепер будемо вірити?

Деякі люди одружуючись підбирають собі пару, беручи до уваги знак Зодіаку. Наприклад, якщо ви Лев, то ваша партнерка повинна мати знак Терезів. Якщо у вас знак Терези, то вам радять не одружуватися із знаком Козерога і т.д. А як же кохання? Невже ви будете через таку дурницю розривати зв’язок із коханою людиною? Відмовлятися від свого щастя. Психолог Бернард Сілвермен з університету штату Мічиган, вивчав дати народження 2 978 сімейних пар і 478 розведених пар. Він порівнював їх прогнози з результатами і не знайшов жодного збігу. „Несумісні» по знакам Зодіаку мужчини і жінки одружувалися і розводилися не частіше і не рідше, ніж „сумісні «

Від навколишніх людей  часто доводилося чути такі фрази як: „Та що з нього взяти, то Скорпіон, говорить, все одно , що жалить»  (про знак Скорпіона). Або: ,,впертий як Баран, бо баран і є » (про знак Овен). ,, Ти не маєш своєї думки, куди вода потече, туди і ти» (про знак Водолія). Яке тонке приниження пропонує диявол, прирівнюючи людину до тварини. Якщо уважно придивитися, то в астрології  всі люди поділені на благородні знаки : Лев, Терези, Водолій, Риби і неблагородні:  Рак, Овен, Скорпіон і т.д.  Пригадаємо, що у Святому Письмі Господь нам чітко говорить, що людина створена по образу Божому:

„І Бог на свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповняйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі!» (Бут.1:27, 28).

Господь наказав людям панувати над тваринами,  в астрології ж, ми бачимо, що тварини керують людьми, вони могутні і зведені в ранг богів. Тварини  керують долями людей і світу, їх удостоїли небесних почестей розмістивши на небі (знаки Риб, Козерога, Рака, Овна, Льва, Тельця), для чого? Для того щоб переконати нас, що життя на землі не має змісту, що доля людини визначена зірками, сузір’ями, які складаються в 12 знаків Зодіаку. Невже вся справа в тому, яка фігура в небі привиділася стародавньому вавилонянину? Ні, під астрологію вправно маскується диявол зі своєю концепцією долі. Якщо доля людини визначена наперед, її можна прочитати по зіркам, то нам залишається тільки просто жити, текти по течії. Йому вигідно, щоб ми думали, що змінити ми нічого не зможемо, навіщо нам прагнути досконалості? Навіщо уподібнюватися характеру Христа, все одно доля наша вже вирішена наперед. ЦЕ ОМАНА! Ми вище долі, ми створені Господом вільними! Господь, по своїй великій милості, дає нам всім чудову, щасливу долю, а вже від нас залежить, чи живемо ми по заповідям Його, чи слухаємо волю Його.

У  книзі Повторення Закону 4:16-19  сказано: Щоб ви не зіпсулися і не зробили собі ідола на подобу якогось боввана, зображення самця чи самиці, зображення всякої худобини, що на землі, зображення всякої риби, що в воді під землею, і щоб ти, звівши очі свої до неба, і побачивши сонце, і місяць, і зорі, — усе військо небесне, щоб не був ти зведений і не вклоняйся їм і не служи їм…»

Як часто доводиться бачити в різних домах нехтування цією Господньою настановою.  Посуд із знаками Зодіаку, особливо модні були фужери, золоті ланцюжки на яких висять знаки Зодіаку, вони користувалися особливою популярністю в ювелірних магазинах. Люди носячи свій знак Зодіаку  вірять, що це принесе їм успіх, це не що інше як ідолопоклонство.

Апостол Павло звертаючись до Римлян, які майже 100% співвідносили своє життя із зірками  на небі, сказав:

,,Називаючи себе мудрими, вони потуманіли, і славу нетлінного Бога змінили на подобу образа тлінної людини, і птахів, і чотириногих, і гадів. Тому то й видав їх Бог у пожадливостях їхніх сердець на нечистість, щоб вони самі знеславляли тіла свої. Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш,  як Творцеві, що благословенний навіки» (Рим.1:22-25).

Зірки не можуть бути причиною ніяких змін у нашому духовному житті. Підвищена сонячна активність може призвести до деяких змін у погоді, до магнітних бур, до різких перепадів атмосферного тиску, та інших фізичних явищ, котрі в свою чергу можуть призвести до погіршення здоров’я людини. Припливи на морі залежать від фаз місяця, але це  ні  в якому разі не зможе вплинути на вашу долю!

Багато астрологів вважають, що положення Сонця в тому чи іншому сузір’ї в момент народження дитини сильно впливає на вибір професії у майбутньому. Фізик Джон Мак-Джерві вивчав біографії і дати народження 6000 політиків і 17000 вчених. Астрологи вважають, що політики і вчені частіше народжуються під визначеними знакам (наприклад, під знаком Лева, Риби). Перевірка показала, що цього немає. Час народження людей із обох груп був розподілений випадково.

Французький вчений Мішель Гоклен розіслав на 150 адресатів гороскоп одного з найстрашніших убивць в історії Франції. (Люди звичайно що не знали, що це гороскоп убивці). Потім він попросив адресатів оцінити, наскільки їм підходить цей гороскоп. 94%  опитаних завважили, що їх характер описаний вірно.

Астрономи Калвер і Йєна перевірили надруковані за 5 років прогнози астрологів , які були зроблені для політиків, кінозірок і інших знаменитостей. Справдилося лише 10% прогнозів.

З цих беззаперечних фактів можна зробити висновок, що астрологія це,  не що інше як омана.  Послання апостола Павла до Колосян актуальне і в наш  час:

,,Стережіться, щоб ніхто вас не звів філософією, та  марною оманою за переданням людським, за стихіями світу, а не за Христом, бо в Ньому тілесно живе вся повнота   Божества. » ( Кол.2:8)

Ірина Харачко

Рубрика: Здоровье, Мир религий, Наука и религия, Образ жизни

Комментарии (6):

 • Валентин

  |

  Ирина,благодарю,для меня это очень,и очень интересная инфомация.Я в этом плане прослушивал лекции А. А Опарина-факт.


 • Аноним

  |

  Спасибо за отзыв, Валентин. В принципе я не хотела писать эту тему, я думала,что и так все знают, что гороскопы это ложь. Но однажды одна сестра, которая занимала довольно высокий пост в церкви, спросила у меня : ,, Ирин,а какой у тебя знак Зодиака?»


 • Инна

  |

  Ирина, информация действительно нужная, важная и интересная. Считаю, что эта тема остаётся актуальной, несмотря на то, что все и так всё знают. Видимо, знают, но некоторые продолжают «одним глазком» подглядывать в гороскопы…


 • Харачко Ирина

  |

  Да Инна, наверное одним глазком посматривают. Помню в одной церкви учитель субботней школы купила всем детям в подарок кружки со знаками Зодиака. Когда я с ней беседовала, то она знала, что все это ложь и купила просто подсознательно, даже не поняв почему она это сделала.


 • Максим Балаклицкий

  |

  не очень понятная ситуация: эта учитель назвала ложью веру в гороскопы? так почему же она купила кружки? и почему этот поступок «подсознательный», а не плод обыкновенного недосмотра или небрежности?


 • Харачко Ирина

  |

  Я думаю,что шумиха вокруг астрологии по СМИ настолько влияет на человека, что он иногда забывает истину. Скорее всего она глубоко не осмыслила этот вопрос. Все вокруг шумят, что гороскопы это научно, что гомеопатия это травные препараты, что точечный массаж это медицина, что под гипнозом можно делать операции, а диагностика по Фоллю это что-то, а филиппинские хиллеры без ножа делают операции, а слепая Ванга правильно ставила диагнозы и т.д. Если об этих вещах постоянно говорят и пишут, то со временем человек думает, а что-то в этом все — таки есть. Если хорошо, все объяснить с христианской позиции, все становится на свои места.


RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.