Адвентисти Львова долучились до доброчинної акції

03-11-2010, Комментариев нет Просмотров: 846

d181d0bdd0b8d0bcd0bed0ba-d18dd0bad180d0b0d0bdd0b0-2010-11-02-d0b2-143121В останні вихідні жовтня Українське Біблійне Товариство проводить День Біблії. Серед безлічі заходів присвячених цьому дню — відвідування тих, хто обділений увагою, теплотою та любов’ю. 1 листопада з цієї нагоди було влаштовано свято у дитячому притулку для неповнолітніх. Притулок — це не дитячий будинок. Тут діти перебувають тимчасово — від кількох днів до трьох місяців. Зараз у цьому притулку знаходиться 18 дітей. В основному це діти із неблагополучних сімей, та сімей, в яких батьки страждають від алькогольної залежності.

Гаврилюк Світлана Петрівна, завідувач дитячого притулку: «Приїхали гості, привезли Біблію, розказали дітям про Біблію, розказали як треба шанувати Бога, хто такий Бог, і як треба відноситись навіть один до одного…»

Організаторами акції виступили Українське Біблійне Товариство та Міжнародний благодійний фонд «Людина та її світогляд».

Войтович Віталій Васильович, Виконавчий директор Західного Регіонального Біблійного Товариства України: «Щороку УБТ, уже 6 років поспіль, святкує з Церквами різних конфесій День Біблії, якй покликаний піднести авторитет, значення Біблії — Слова Божого… і тому ми проводимо різні такі святкові заходи — виступаємо ініціаторами — це в Церквах проводиться, в школах, навчальних закладах в різних установах…  Ми раді, що сьогодні представники Церкви Адвентистів Сьомого Дня приєдналися до нашого свята і таку гарну програму дітям підготували».

d181d0bdd0b8d0bcd0bed0ba-d18dd0bad180d0b0d0bdd0b0-2010-11-02-d0b2-1426

Музичну програму підготували діти із першої львівської громади — ансамбль «Голоси Небес» та сімейний квартет Швайковських запропонували до уваги слухачів чудову програму. Церква Адвентистів Сьомого Дня була одним із засновників Українського Бібілійного Товариства — і з того часу підтримує його ідеї у напрямку поширення Слова Божого та долучається до доброчинних акцій з цього приводу.

Вовк Роман В’ячеславович, Президент Міжнародного благодійного фонду «Людина та її світогляд»: «Наш фонд на протязі багатьох років працює з УБТ. Фактично він був започаткований працівниками УБТ, і це є одне ціле… тільки ми зараз працюємо більше з дітьми, з підростаючим поколінням, з тими, хто має потребу в духовній літературі»

Від учасників акції, Бібліотека притулку отримала близько 200 примірників книг, серед них — Біблії, Нові Заповіти, Біблійні оповідання, Біблійні довідники. Кожна дитина отримала дитячу Біблію та розмальовку.

d181d0bdd0b8d0bcd0bed0ba-d18dd0bad180d0b0d0bdd0b0-2010-11-02-d0b2-142812

Такі акції не одноразові. Благодійний фонд «Людина та її світогляд» давно співпрацює з притулком, організовуючи для дітей різні програми та виходи в місто. Церква Адвентистів Сьомого Дня в таких питаннях, наслідуючи приклад Христа, ніколи не залишається осторонь.

Ольга Ношин

Рубрика: Здоровье, Образ жизни, Педагогика, Семья, Социальное служение, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.