Адвентисти фінансують дитячий заклад, від якого відмовилася держава

07-10-2010, Комментариев нет Просмотров: 624

dsc_0291У Подільському духовному центрі церкви АСД у м. Києві другого жовтня відбувся благодійний концерт «Тебе хвала моя не престанет (Пс. 71:6)». Збір коштів передбачений для підтримки Ірпінського дитячого будинку «Надежда», у якому знаходять притулок і затишок 60-80 осіб кожного дня. Вони приходять сюди почути лагідне слово, підкріпити фізичні сили, зайнятися улюбленою справою. За потреби їм нададуть кваліфіковану психологічну допомогу.

Костянтин Кузьменко, який разом з дружиною Наталією опікується дітьми, поділився з присутніми про те, що в будинку перебувають хлопчаки й дівчатка не лише з Ірпіня, а й Ворзеля, Немішаєво, Кичеєво. З жалем відмітив, що у важкий економічний час заклад зовсім не фінансується державою.

dsc_0334

І символічним є те, що саме осінньої пори, коли громади Церкви традиційно проводять свято жнив — дякують Богові за щедрий урожай — кожен має чим поділитися з сиротами (Повт. Закону 26:13).

dsc_0301

У програмі концерту прозвучали духовні гімни із збірки «Псалми Сіону» у нових аранжуваннях і настанови Духа Пророцтва.

dsc_0296

Характерною ознакою музичного вечора були дитячі та сімейні виступи: Зоя та Олександр Ільющенко, Олена та Ольга Крупські, Ольга та Олександра Куриляк, Наталя, Юля, Інна, Маргарита Осипчук, Марія та Ірина Синьоокі.

dsc_0398

Також на сцені центру славили Господа своїми талантами Ярослав Ношин, інструментальний чоловічий квінтет, Марат Жаловага, Володимир Таранюк, Анна Пролінська, камерний хор та інші.

Як познайомилися зі псалмами Сіону та яку роль вони відіграють у їхньому житті поділилися з присутніми Надія Федорівна Вертило та Ірина Ковальчук: «Хоча збірці більше 90 років, зміст усіх гімнів близький і зрозумілий сучасним християнам. Це молитви, покладені на ноти. Не потрібно їх забувати. «Алілуя! Хвали, душе моя, Господа, хвалитиму Господа, поки живу, співатиму Богу моєму, аж поки існую!» (Пс. 146:1,2).

dsc_0409

Спів зі сцени знаходив відгук у серцях тих, хто був у залі — усі разом возносили хвалу Творцю у співі псалмів «Громко трубите», «Спаситель мой, к Тебе иду», що підтверджує їх актуальність і на сьогодні.

Оксана Лівшун

Фото Андрій Колодій

Також по темі:

Детский центр страдает от финкризиса

Что делает Церковь для обездоленных детей?

Рубрика: Образ жизни, Педагогика, Социальное служение, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.