Переобрано адміністрацію Українського уніону адвентистської Церкви

06-09-2010, 1 комментарий Просмотров: 812

uuc_bucha2010pastorcongress08Під гаслом «Проголошуючи Божу благодать» 27-29 серпня в Українському гуманітарному інституті в Лісовій Бучі неподалік Києва відбувся ІХ З’їзд  адвентистської Церкви в Україні. На з’їзд прибуло 159 делегатів, які представляли членів Церкви, об’єднаних у дев’ять місцевих конференцій, а також установи Української уніонної конференції Церкви АСД.

З’їзд був відкритий з настанням суботнього спокою 27 серпня о 19.00. Це певною мірою символічно, оскільки Церква Адвентистів Сьомого Дня продовжує проголошувати Божу благодать через дотримання святості суботи. Субота завжди була і залишається свідченням того, що предвічна Божа благодать приносить нам небесний спокій у цьому неспокійному світі, відкриваючи радість Вічного життя і обітницю «увійти до Його відпочинку» (Євр.4:1).

uuc_bucha2010pastorcongress04

Цілу добу суботнього дня делегати і гості з’їзду провели в духовних роздумах, молитовному спілкуванні та прославленні Бога у піснях. Присутні слухали натхненні слова в проповіді Божого Слова керівників Євроазіатського дивізіону пасторів Білла Біаджи та Володимира Крупського. В суботу увечері відбулось спеціальне богослужіння подяки Господу за шлях, яким Він провадив свій народ в Україні протягом останніх двадцять років.

uuc_bucha2010pastorcongress12

Церква в особі делегованих представників відзначила 15-річчя радіо «Голос надії», десятиріччя Українського гуманітарного інституту. Незабаром відзначатимемо другу річницю сповіщення на теренах України Трьохангельської вістки за допомогою телеканалу «Надія-Україна». 17 років звершує свою благородну місію проповіді Євангелія видавництво «Джерело життя». Підтримуючи ініціативу «АДРА-Україна», Церква зібрала кошти на проект «Містечко надії». Все це є свідченням того, що лише належним чином організована Божа сім’я здатна звершувати служіння благодаті для усього світу. Слава Богу! Споконвічний Божий противник та його темні сили не змогли зруйнувати єдність Церкви, бо Сам Господь, як зіницю ока, береже нашу спільноту. «Не дасть Він спіткнутися нозі твоїй, не здрімає Той, Хто тебе стереже» (Псал. 121:3. Нов.пер.).

09

Глибоко віримо, що кожен член Божої Церкви в Україні і надалі, поки не з’явиться на хмарах наш Господь, своїм служінням зміцнюватиме єдність народу Божого.

Протягом двох  років до Церкви Божої в Україні приєдналось 7 607 осіб. Однак, на превеликий жаль, виявилось багато таких, котрі полюбили світ більше, ніж Господа. За звітний період було виключено 1729 членів церкви; померло —  2 043 особи. Розширення можливостей покращити своє життя у зв’язку з виїздом на роботу чи на постійне проживання за кордоном привнесло втрати ще -3143 членів Церкви, що разом становить 6915 осіб.

Належно відповідаючи на виклик часу — зростати в кількості і якості членів церкви — була прийнята спеціальна стратегія Євроазіатського дивізіону та Української уніонної конференції. Вона  спрямована на відродження та духовне збагачення членів Церкви, аби вони були спроможними виконати доручення Ісуса Христа: «Отож ідіть і навчіть усі народи, хрестячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа».

З’їзд завершився обранням керівників церкви на новий п’ятирічний період.

Очолили керівництво Церквою АСД в Україні:

Алексєєнко Віктор Володимирович        —        Президент

Волощук Леонід Трофимович                 —        Секретар

Кирилюк Павло Іванович               —        Скарбник

Вертило Дмитро Іванович              —        Помічник скарбника

Керівниками відділів Української Уніонної Конференції стали:

Ковтюк Вадим Пилипович             —        Пасторська асоціація

Костюк Василь Васильович           —        СШ і ОС та Польовий секретар програми духовного відродження

Зубков Дмитро Вікторович            —        Адвентистська місія

Джулай Василь Григорович          —        Видавництво «Джерело життя»

Луцький Сергій Костянтинович     —        Здоров’я

Велечук Володимир Степанович    —        Молодіжного служіння

Дем’ян В’ячеслав Михайлович      —        ТК «Надія»

Після коротких виступів новообраних керівників Церкви, усі делегати і гості з’їзду наново перепосвятили себе на служіння Господу і Його Церкві. Закликаємо також усіх членів Божої сім’ї  і служителів до постійних молитов за обране церковне керівництво, аби вони стали знаряддям в руках Святого Духа у виконанні святої місії.

0112

Постійне спілкування з Господом для отримання Його сили і проголошення Божої благодаті — це єдина відповідь на всі негаразди, які зустрічаємо сьогодні щодо покращення духовності членів церкви і завершення місії для оточуючого нас світу. Тож об’єднаємось в наших молитвах відносно сповнення обітниці Господа про злиття Святого Духа і славне повернення Господа Ісуса Христа.

Адміністрація УУК

Фото Юрія Кузьменка

Рубрика: История Церкви

Комментарии (1):

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.