Алкоголь. Будьмо незалежні!

24-08-2010, комментария 3 Просмотров: 1 339

a25

Шановний співвітчизнику! Ти будеш, напевно, здивований, коли дізнаєшся, що Твоя Країна не є вільною. За статистикою більше 70% учнів, які закінчують на цей час школу мають одну, або декілька хімічних (наркотичних) залежностей (тютюнову, алкогольну та ін.). До того ж в нашій «вільній» Державі згідно з доповіддю ВООЗ (12.11. 2008) до 2050 р в Україні залишиться 30,9 млн. жителів  з тих 45,9млн, що є тепер. Що ж з нами, українцями, відбувається?

Всесвітня організація охорони здоров’я стверджує: при споживанні алкоголю 8л на душу населення починається виродження нації. На сьогодні цей показник по Україні становить 18-20 л!  Саме тому щороку нас стає менше на 250-300 тис. За роки такої «незалежності» ми втратили понад 6 млн. чоловік. Порівняйте: у Великій Вітчизняній війні ми втратили 7-8млн. Але після війни народжуваність набагато перевищувала смертність…

Про те, що алкоголь може знищити великий український народ чудово знав Гітлер. Ось що він писав: «Набагато краще встановити в кожному селі репродуктор і таким чином повідомляти людям  новини і розважати їх, ніж надавати можливість самостійно засвоювати політичні, наукові та інші знання. Нехай нікому не спаде на  думку розповідати по радіо підкореним народам про їхню історію; музика, музика, нічого окрім музики [читай, «всюди один шансон»]. Необхідно звести слов’ян до мови жестів. Ніякої гігієни, тільки горілка і тютюн

ЧИ НЕ ВПІЗНАЄТЕ ВИ В ЦЬОМУ СУЧАСНУ УКРАЇНУ?

Дехто вважає алкоголь харчовим продуктом, хоча й доволі «специфічним». В супермаркетах стелажі з алкогольними «напоями» розташовані поряд з дитячим харчуванням, але чомусь алкоголь не можна вживати дітям і вагітним жінкам.

Насправді ніякий це не «харчовий продукт», а сильна протоплазматична отрута! ЇЇ хімічна формула С2Н5(ОН). В отрути-алкоголю є й смертельна  доза: 8 г на 1 кг ваги людини. Для дорослої людини вагою 70 кг вона складає 560 г алкоголю (якщо прийняти все за один раз і не дозволити людині виблювати). Для немовляти — 1-3 столових ложки горілки.

АЛКОГОЛЬ ТАКОЖ Є НАРКОТИКОМ!

Наркотична доза — 4-6 г на 1 кг ваги людини. Людина, споживши таку кількість, впадає в стан наркозу: втрачає чутливість до болю. Настає алкогольна кома.

Держава, наука, промисловість в свій час визнали алкоголь наркотиком:

ГОСТ 18300-72   п.5. Вимоги безпеки

5.1. «Етиловий спирт — легкозаймиста, безбарвна рідина з характерним запахом. Відноситься до сильнодіючих наркотиків, які викликають спочатку збудження, а потім параліч нервової системи«.

Заслуговує уваги процес отримання алкоголю: беруть посудину, заливають сік, вводять дріжджі. Вони поїдають цукор і виділяють цей самий алкоголь — етиловий спирт. Таким чином, по-науковому, алкоголь це — екскременти (сеча) дріжджових грибків.

Коли концентрація «сечі» в соку досягає 11%, як і будь-який нормальний живий організм, дріжджі в своїй «сечі» захлинаються і гинуть.

Якщо це пійло відразу розлити по пляшках, воно називатиметься «вино сухе ординарне». Якщо йому дати відстоятися два роки, відкинути «трупи» загиблих дріжджів та злити тільки «сечу» з залишками соку, то це вже буде «вино сухе марочне».

ПИВО — ОСОБЛИВО НЕБЕЗПЕЧНА РІДИНА.

В пиві, в середньому, міститься біля 5% наркотичної отрути — алкоголю. Відповідно, 0,5 л пива рівноцінні 60 г горілки…

Але окрім наркотичної отрути-алкоголю в ньому містяться «фітоестроген».

В 1999 р офіційна наука встановила, що в хмелі міститься 8-пренилнарингенін, або фітоестроген — аналог жіночого статевого гормону естрогену.

При збільшенні жіночого гормону в чоловічому організмі у останнього проявляються статеві ознаки жінки: високий голос, жирові відкладення на стегнах, грудях, животі (пивний живіт), Порушується сексуальна функція і, як наслідок, настає імпотенція!

beer_24052005_1

ШКОДА ВІД ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ

Алкоголь вражає всі системи і органи людини. Одним із розповсюджених захворювань людей, що вживають алкоголь, є цироз печінки.

На фото зображено нормальну печінку і печінку, уражену цирозом. В ураженої печінки поверхня вкрита «жабуринням». Здорової печінкової тканини не залишилося. Вона заміщена «гумою» сполучної тканини і жиром.

Що стосується мозку, то там картина ще трагічніша. Нервові клітини живляться киснем за допомогою мікрокапілярів, по яким еритроцити проходять в один ряд, розсовуючи собою стінки.

Коли людина заковтує алкоголемісну рідину — пиво, коктейль, вино, горілку — різниці немає, починається руйнування еритроцитів. Відбувається так званий гемоліз: розпад еритроцитів внаслідок розриву їх мембран.

Замість активних еритроцитів залишається місиво з кривавих грудок. Червоні кров’яні тільця, що лопнули, деформовані. Гемоглобін (вміст еритроцитів) виходить в плазму… Зрозуміло, що при цьому еритроцити вже не можуть виконувати свою функцію. Далі до отруйного (токсичного) впливу алкоголю на нервову клітину додається кисневе голодування. Минає 4-9 хвилин і нейрон назавжди гине. І на ранок в голові людини, яка «культурно», «помірно» випила, з’являється свіже кладовище нейронів.

В момент сп’яніння людині здається, що їй добре, а насправді у неї гине мозок.

Що ж відбувається із загиблими клітинами? Температура під черепом 37°С. Вони починають розкладатися і гнити. Організм вимушений вимивати їх рідиною. Мертві клітини розчиняються і на ранок через сечостатеву систему зливаються в міську каналізацію. Тому, дорогі друзі, запам’ятайте науково точний афоризм:

«Хто п’є увечері шампанське (вино, пиво, горілку), вранці  мочиться власними мізками».

Багато випив — багато мізків злив. Мало випив — мало злив. Але «злив» обов’язково, тому що це властивість наркотичної отрути — алкоголю: вбивати мозок.

a24

Ігор Мамутов

Рубрика: Здоровье, Образ жизни, Социальное служение, Церковь и общество

Комментарии (3):

 • Владимир

  |

  У Жданова это подробнон рассказано — про алкоголь, никотин и наркотики.
  Он неверующий, но сторонник трезвой жизни.


 • Дима

  |

  На работе у сострудника проблемы с алкоголем. Постоянные уходы в запой, скандалы, драки. Обратился он в клинику go-tn.com.ua
  Клиника не дешевая, но очень эффективная.
  Егорыч (сотрудник) прошел курс лечения, и теперь уже больше 2 лет не употребляет алкоголь.


RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.