Слухачам пропонували здійснити подорож довжиною у життя

10-06-2010, комментария 2 Просмотров: 893

img_6601

КИЇВСЬКА обл. Буча — На зеленій сцені студентського містечка 5 червня відбувся святковий концерт, який завершив урочистості, присвячені ювілейному випуску Українського гуманітарного інституту.

img_6336 img_6347

img_6383 img_6405

Перед його початком ректор інституту — Анатолій Жаловага — подякував усім, хто підтримував заклад у будь-який можливий спосіб, і вручив пам’ятні подяки студентам, активним у соціальному житті містечка та селища, служителям Церкви та співпрацівникам інституту.

img_6476

Символічним було обрамлення концерту. Його ведучі запропонували присутнім в імпровізованій залі здійснити умовну подорож дорогою життя. Слушними були роздуми про швидкість руху, з якою люди мчаться нею, і навіть забувають про зупинки, хоча пророк Єремія застерігає зупинитися і розпитати про різні шляхи, але йти лише доброю дорогою (Єр. 6:16).

img_6773 img_6810

Молоді люди надали перевагу зупинкам, запланованим заздалегідь, як-то субота, спілкування з родиною та друзями. Небажаними, за їх спостереженнями, є зупинки через вимушеність, коли зупиняє гріх у різних проявах. Приповістю про кролика та равлика ведучі окреслили зупинки, які здаються можливими, але їх наслідки бувають непередбачуваними. І всі присутні з радістю чекають на кінцеву зупинку в житті кожного християнина — ВІЧНІСТЬ.

img_6541

img_6799 img_6578

Цього вечора звучали пісні у виконанні Артема Дегтярюка, Шекери Нагієвої, Приходько Яни, гуртів під керівництвом Тетяни Ніколенко, «Фарби життя», «Алетея», чоловічого квінтету; мелодії — інструментального квінтету, Тиводар Альбіни (саксофон), гурту дзвіночків. Укотре студенти і вже його випускники дякували Господові за Його милість і керівництво в їхньому житті.

img_6814 img_6819

Посмішки і сльози радості, сум за друзями, які залишають містечко, і захоплення від майбутнього відрізка шляху — перемішалися в калейдоскопі емоцій.

Святкування завершилося яскравим феєрверком на тлі вечірнього неба.

Оксана Лівшун

Фото:  Ю. Кузьменко

Рубрика: Здоровье, Искусство, Наука и религия, Образ жизни, Опыт с Богом, Церковь и медиа, Церковь и общество

Комментарии (2):

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.