Молодіжний місіонерський конгрес СДК «Ідіть і навчіть» пройшов на «п’ять з плюсом»

25-05-2010, Комментариев нет Просмотров: 683

img_0152Дочекавшись на дружину з роботи, швидко зібравши речі, бігом вилетіли на електричку до Дніпропетровська. Там 14-16 травня в центральній громаді, що на Наримській, повинен був проходити молодіжний місіонерський конгрес СДК (Східно-Дніпровської конференції).
Енергодар, Київ, Одеса, Павлоград, Кривий Ріг, Харків, Апостолове, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ і Новомосковськ стали свідками цієї події. Гостями конгресу були також керівник Відділу молодіжного служіння (ВМС) в Українській уніонній конференції Володимир Велечук і керівник ВМС Центральної конференції Роман Циганюк. Вони підготували два «смачних» семінари: «Адвентизм — це круто, чи відстой?» та «В чому Бог має потребу?».

img_0129

sdc10949

Кухарі з своєї сторони теж готували смачні «семінари»: з кожним сніданком, обідом, вечерею мозок працював краще, думки ж були чистіші та прозоріші.

Родзинкою першого дня, суботи, став круглий стіл. На нього кожен бажаючий міг принести купу запитань, на які з задоволенням відповідали пастори, цитуючи Слово Боже, Дух Пророцтва та використовуючи свій багаторічний досвід у служінні.

sdc11082 sdc11102 sdc11134 sdc11146 sdc11183

На закуску, другого дня  організатори приготували місіонерський вихід. Делегати самостійно вибирали рід місіонерської роботи, який став їм до вподоби. На порядку денному постало три напрямки: прибирання парків, відвідування дітей у дитячому будинку та місіонерський вихід від дверей до дверей з уроками 1+1. Кожен бажаючий поділитися своїми враженнями, помічав, що займатися місіонерською роботою легко, цікаво та корисно.

Завершальний десертом цієї зустрічі була спільна молитва. Взявшись за руки та створивши величезне коло, кожен вголос міг сказати Богу про своє рішення служити Йому, продовжувати Його справу, адже все це — святий обов’язок християнина, а тобто мене!

Олександр Пермінов

Фото Олександра Пермінова і Андрія Цибакова

Рубрика: Здоровье, Искусство, Образ жизни, Опыт с Богом, Педагогика, Социальное служение, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.