Дитячому хору «Радісні діти» — 4 роки

16-02-2010, Комментариев нет Просмотров: 978

5_8

Уже в четвертий раз 13 лютого 2010 року в Духовному центрі адвентистської церкви Луцька відбулося свято дитячого хору «Радісні діти». Цей хор складають юні співаки віком від 6 до 15 років, засновано хор у 2006 році на базі громади №1 м. Луцьк. Колектив вже має свою маленьку історію, адже він багаторазово був і є учасником всіх концертних подій на Волині: телемарафон «Бог багатий милосердям» , супутникова програма «Библия продолжает говорить», соціальні програми по лінії АДРА, дитячі програми допомоги малозабезпеченим дітям в Кременці, Луцьку та інших містах, участь у дитячих фестивалях та концертах, — ось така на сьогодні географія дитячого хору «Радісні діти».

Чималенькі щирі дитячі серця дуже посвячено відгукуються на всі запрошення прийняти участь у прославленні Бога. Отже, запрошуйте! — приїдемо обов’язково. Щорічно хор поповнюється новими учасниками, що особливо помітно останнього року: віковий статус дуже «помолодів» — підросли наші малюки, вивчили алфавіт і взялися за нотну грамоту, —   як їх не прийняти в хор? А от старша група хору так підросла, що аж не «помістилась» у форму («скільки ж можна бути дітьми?»). Декому із них, як і в 2009 і 2008 роках було вручено диплом випускника дитячого хору: Ліза Петросюк приймала участь у дитячому хорі протягом 4 років. Далі — молодіжний хор отримає кваліфікованого спеціаліста, як і інші випускники, що поповнили ряди церковного хору.

2_58

Традиція — гості на святі, на цей раз — дитячий хор церкви АСД м.Дубно. Ці діти порадували всіх чудовою грою на дзвіночках, на скрипці, співом, віршами.

Офіційну частину свята — богослужіння допомагали звершувати пастору Філіпчуку Олександру вперше в своїй історії 4 дітей-ведучих: Софія, Дан, Аня, Борис. Батьки взяли активну участь у приготуванні святкового столу — адже в таке свято діти обідають разом із гостями в «найкращому адвентистському ресторані ЄАД».

9_18

Багато емоцій та радості було не тільки від смачних тортів та солодощів. Напередодні свята було оголошено виставку дитячого малюнка » Дивовижний Божий світ». І ось настав час отримувати грамоти учасників виставки. Художник Анатолій Сад відзначив творчий світ дитячих очей та почуттів, — 16 учасників, — можливо майбутніх митців, отримали грамоти.

13_12

О 17 годині на вечірньому служінні діти знову славили Бога піснями та музикою, а потім — те, що всі діти чекали з нетерпінням — нова казка. На цей раз — прем’єра казки «Сонечко і Світлячок». У головних ролях: Світлячок-місіонер — Софія Биковець, Сонечко — Саша Шепелюк. Таким чином дитячий хор «Радісні діти» вдруге підтверджує статус дитячого християнського театру.

15_17

І хто знає, чи не саме таким чином, через звуки природи, яскраві декорації та костюми персонажів Господнього творіння: сонечка, мурашок, бджілок, ромашок, дзвоників, коників-скрипалів, та інших дійових осіб, — відкриється людське доросле та дитяче серце на ніжний дотик Божої руки: » Будьте як діти, будьте в мирі та любові один з одним, допомагайте один одному, таким чином прославите Того, Хто одного разу залишив велич неба, жив, любив і страждав за кожного з нас дорослих і малих».

Анатолий Салюк

Інформаційний відділ Луцького Духовного центру АСД м.Луцьк
Джерело: http://jesuslove.ru/

Рубрика: Искусство, Образ жизни, Опыт с Богом, Педагогика, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.