Вийшов дебютний диск Київського церковного камерного хору

09-02-2010, Комментариев нет Просмотров: 672

image0014

На диску ви зможете почути твори українських і російських композиторів. У запису колективу також гармонійно поєднуються західноєвропейська музика та твори сучасних авторів. Найкращі зразки світової духовної хорової музики, записані на диску, сприймаються слухачем не лише з музичною освітою. На відміну від різних сучасних жанрів музики, саме класичні твори розуміють серцем та слухають як старше покоління, так і діти та молодь; люди освічені та прості робітники.

Гарний за якістю запис диску зроблений у приміщенні Церкви з додержанням необхідних студійних умов запису. Звучання хору — прозоро-м’яке та сильне водночас. Яскрава емоційність колективу, у поєднанні з глибокою особистою вірою кожного хориста та любов’ю до співу, справляє особливе враження.

Ви можете подарувати цей диск Вашим рідним, друзям та знайомим, які поки ще знаходяться у пошуках Бога і Його істини. Музичний диск також може бути гарним подарунком від імені Церкви і таким чином стати музичним «обличчям» нашої Церкви. Кошти від продажу диску будуть спрямовані на розвиток музичного служіння у Церкві.

Диск містить буклет з інформацією про хор, репертуар та невеликий духовний нарис керівника хору. Текст подано українською та англійською мовами. За бажанням дізнатися більше — варто зазирнути до диску.

Нехай цей музичний дар прославить Ім’я Господнє; принесе радість, насолоду і натхнення слухачам, сприяє поширенню вістки про Церкву Божу в нашій країні, та сприяє cпасінню багатьох людей.

Запитуйте диски у книжкових центрах вашої церкви або у літературному центрі конференції.
З питань оптового розповсюдження звертайтеся за тел. (050) 355-93-98, Email: kcc-sda(песик)ukr.net

Рубрика: Искусство, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.