Холодний душ по-київськи

02-02-2010, Комментариев нет Просмотров: 1 023

image001323- 30 січня у Києві проходив тиждень відродження для молоді під загальною назвою «Сходження на Голгофу«, який проводив Олександр Лисичний, за такою тематикою:
1. Сходження: пророчий початок і ознака кінця (Марка 1:1-11; 6:14-29).
2. Прикрості сходження: пустеля (духовна пустеля) (Марка 1.12-13, 35, 45).
3. Радощі сходження: покликання громади друзів (Марка 1:14-20; 3:13-19).
4. Притчі сходження: як рости духовно? Протест проти формалізму (Марка 4:1-34; 7:1-23; 11:15-18).
5. Сходження: що робити безнадійним? (Марка 5:25-43; 10:46-52).
6. Сходження: навчання хресту (Марка 8:31-38; 9:9-13, 31-35; 10:17-27, 31-45).
7. Сходження: Голгофа — вершина слави (Марка 14:53-65; 15:1-39; 16 розд.).

У киян цей тиждень має ще й оригінальну назву — «Тиждень Холодного Душу»:))

«Чому «холодного душу»?» — на це запитання дав відповідь Сергій Степанюк, керівник відділу молодіжних служінь Київської конференції:
«Все просто. Коли людина спить, і ніяк не можна її розбудити — використовують універсальний метод — холодну воду, і сон — як рукою знімає. 🙂
Коли ми відчуваємо, що духовний сон нас поступово поглинає, пора прийняти «холодний душ» і прокинутися. Можливо, це не завжди приємно, але результат чудовий. Де той сон і дівається».

image0033

«Як виникла ідея для проведення тижня запросити пастора саме з РФ?»
У Києві ТХД (Тиждень Холодного Душу) проводиться вже втретє. Запросити Лісічного О.А. виникла ідея ще 2 роки тому, але ніяк не виходило це реалізувати. Олександр Анатолійович — пастор, який дуже добре відчуває молодь, розуміє їх проблеми, вміє розповісти про важливі істини їхньою мовою. Багатьом відомий його семінар «П’ятий кут».

«Що очікувалося і чи справдилися сподівання від проведеного Тижня Холодного Душу?»

Як і кожного року в цьому році я особисто очікував духовного відродження молоді, та й свого теж. Хоча такого «буму» я не передбачував. Щодня в храм на Подолі приходило близько 300 молодих людей, які з цікавістю, іноді зі сльозами на очах поглинали ті істини, що звучали з кафедри. У Вечері Господній, яка спеціально для молоді була проведена в останній день Тижня Холодного Душу, взяло участь більше 200 чоловік. Слава Богу!

Хочеться додати декілька слів до сказанного Сергієм. На вечірніх зустрічах були присутні не тільки молодь, а й люди різного віку. Хоча о 21 годині вечора звучали заключні псалом і молитва, багато хто з присутніх залишалися в храмі для спілкування. Незвичним було те, що усі нотатки почутого можна було прочитати в блозі О.А.Лисичного, і разом з тим «послухати джаз, якій грали присутні»(прочитати коментарі присутніх).

Наостанок декілька відгуків про почуте:

image0051

Єгор Писаренко, 19 років, студент Національного університету харчових технологій: тиждень відродження збіг у часі з сесією в інституті, але я не відчув більшого навантаження від того, що кожен вечір приділяв відчутний для студента шматок часу на роздуми, не пов’язані з назвою предметів, що складаються. Став спокійніше ставитися до власної «пустелі», глибше відкрився сенс слів, які стверджують, що у тих, хто любить Бога ВСЕ сприяє НА КОРИСТЬ.

image007

Катя Бондарчук, 27 років, викладач англійської мови: у щоденному життєвому кругообігу приділяю спілкуванню з Богом набагато менше, ніж хотілося б, тому я з легкістю поміняла свої плани на цей тиждень і щодня приходила на зустріч до Бога. Почуте допомогло мені розібратися чому в моєму житті була така велика «пустеля» і дуже вдячна Богові за неї. Приємно вразила дзвінка тиша залу — мене зрозуміє молодь великих міст, у громадах яких під час богослужінь проповідуючий сам по собі, а присутня молодь обговорює власні справи.

image0093

Шешуряк Павло, 21 рік, студент Художньої академії: сподобалося дуже, бо його світогляд збігся з моїм і було зрозуміло про що йде мова. Крім того, відкритість, відсутність формалізму, актуальність запропонованих тем наполегливо запрошували до зустрічі кожного наступного вечора.

image0113

Маринка Бондарчук (прізвища збіглися), 20 років, студентка: давно очікувала почути від Бога щось особливе і цього тижня справдилося — Він любить мене і я дякую Йому за всі свої випробування. Дуже вразила молитовна атмосфера — тиждень сміливо можна назвати молитовним. Усі мої друзі в захваті від почутого: особливого Божого ставлення до кожного, Його керівництва в житті!

Оксана Лівшун

Рубрика: Библейские исследования, Образ жизни, Опыт с Богом

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.