Якість віри ув’язненого пізнається після звільнення

11-11-2009, Комментариев нет Просмотров: 792


Третього жовтня в Коломийській виправній колонії №41 відбулася особлива зустріч із засудженими під назвою «Життя з Богом після звільнення від засудження». На цю зустріч виявили бажання приїхати люди, які свого часу вчинивши злочин, потрапили в КВК-41 для відбування покарання, але саме там вони зустріли Бога і зрозуміли Його любов. Їх життя змінилось, і саме там, у місці виконання покарання, вони ввійшли в завіт із Богом через водне хрещення.
Та багато людей вважає, що їх віра тільки до звільнення, а на «свободі» вони про Бога забувають. Щоб заперечити цю думку, і розповісти як Бог підтримує після звільнення, в КВК-41 приїхали люди, які уклали завіта з Богом в цьому місці ще в 1990-их роках, і їх віра в Бога тільки зростала.На жаль, багато з тих хто бажав приїхати, але не зміг із різних обставин. Та Андрій Волков, Мирослав Косач, та Петро Равлінко відклали всі свої справи, щоб приїхати з різних частин України для того, щоб розповісти як Бог вів їх після звільнення, і як їхнє життя мінялось по благодаті Бога.

Кожен з них розповідав свою історію життя з Богом, і кожна історія викликала сльози на очах присутніх які ще відбувають покарання. А між їхніми розповідями звучали прекрасні пісні, та звуки музичних інструментів у виконанні групи молоді з Білої церкви, які приїхали на запрошення Волкова Андрія, щоб прославити Бога своїми талантами. Серед учасників групи була і дружина Андрія Волкова – Людмила, правда, двох діток, яких подарував їм Господь, вони залишили з бабусею.


Їх досвід життя з Богом після ув’язнення зробив великий вплив на вибір багатьох присутніх. Слово Боже живе і діяльне, і проникаючи в серця засуджених воно робить їх вільними, навіть якщо вони перебувають в ув’язненні. «І пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить».

Андрій Бураковський

Рубрика: Образ жизни, Опыт с Богом, Социальное служение

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.