Здорова країна — щасливі діти

03-06-2009, Комментариев нет Просмотров: 1 208


Радісним і щасливим видався перший день літа для дітей м. Чернівці. У центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка гучно звучала музика і лунав радісний сміх дітвори. Приводом для цього була пізнавально-розважальна програма «Країна здоров’я», яка об’їхавши декілька населених пунктів Чернівецької області, стартувала і в обласному центрі за підтримки Буковинської конференції Церкви адвентистів сьомого дня.
Гарно організована програма, чудовий музичний супровід, оснащення для проведення різноманітних конкурсів, заохочувальні призи, смачні яблука та полуниці, якими пригощав ведмедик Гоша, дали змогу дітлахам переконатися на власні очі, що дозвілля може бути веселим, цікавим та корисним як для фізичного, так і для духовного розвитку.

Пройшовши повне коло конкурсів та розваг кожна команда вирушала в пізнавальну екскурсію. Інформаційні стенди давали змогу дітям зрозуміти важливі складові здорового способу життя людини. Вони з радістю проходили усі вісім станцій здоров’я під назвами “Свіже повітря”, “Чиста вода”, “Сонячне світло”, “Здорове харчування”, “Фізичні вправи”, “Відпочинок”, “Стримання”, “Довіра Богу”.
Хоча таке чудове і корисне пізнавально-розважальне свято для дітвори у Чернівцях проводиться вперше, та воно вдалося. Найкращим його результатом і найбільшою нагородою для організаторів були щирі посмішки дітей. Сподіваємося, що школярі, крім яскравих вражень, отримали ненав’язливий повчальний урок, і стимул до здорового способу життя.

Гарний початок зобов’язує посприяти не менш гарному продовженню традицій розважально-пізнавальної акції «Країна здоров’я», яка відтепер, сподіваємося, стане щорічною і об’єднуватиме навколо себе все більше й більше дітей та громадських організацій.

Борис Демчук

Рубрика: Здоровье, Педагогика, Семья, Социальное служение, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.