Церкві у Горошівцях десять років

21-05-2009, Комментариев нет Просмотров: 686


Ранок суботнього дня 16 травня видався сонячним. Біля будинку молитви у с. Горошівці ставало все людніше. Гості з різних місць поспішали на свято, яке відзначалося в даній громаді. Більш ніж із сімнадцяти громад приїхали брати та сестри, щоб розділити радість і благословення своїх друзів у Христі. 10 років тому на місці прекрасного храму Господнього рясно росла городина. Гостей у дворі зустрічав духовий оркестр, котрий прибув із с. Стрілецький Кут, він наче вітав усіх прибулих і оповіщав людей села про те, що сьогодні свято для Господа.
Пастор місцевої громади Віктор Смерека привітав зібрання народу Божого, а пресвітер Дмитро Гуцул коротко пригадав історію церкви. 1935 рік запам’ятали усі – цього року Ілля Гуцул почав уважно читати і досліджувати Святе Письмо, а у 1936 році він заключив завіт із Господом. 1940 року була організована громада, яка до 1976 року збиралася у с. Малий Кучурів, а з 1976 по 1999 рік у с. Добринівці. У 1999 році Бог благословив громаду особливим чином – у їх рідному селі був збудований будинок молитви. Цього ж року із Добринівської громади вийшло 35 осіб і двоє із с. Малий Кучурів, утворивши нову громаду, яка налічувала 37 осіб. Протягом 10 років до церкви приєдналося 19 чоловік і народилося семеро дітей. В даний час громада налічує 49 чоловік.
Кожен пастор, котрий виконував служіння у громаді мав можливість висловити свої теплі побажання, та підкріплення із Слова Божого, а музичні колективи «Новий день» та «Сіон» своїм співом прикрашали цю урочистість.

Роблячи підсумок президент конференції Іван Завадюк сказав: «Коли ми знаємо Христа, то ні хвороби, ні тягарі життя, ні криза, яку ми в даний час переживаємо не може бути причиною послаблення віри. Христос – наша надія».

Урочисте служіння, яке відбулося, вселило в серця членів громади і всіх присутніх більше віри та надії. Усі відчули, що церква є місцем де Господь усіх гуртує та приготовляє до Царства Слави.

Олександр Глушківський

Рубрика: История Церкви

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.