«Країна здоров’я» — корисне спортивно-розважальне свято для дітвори

14-05-2009, Комментариев нет Просмотров: 1 659

 

Напевно надовго запам’ятається останній день квітня для дітвори міста Хотина. Саме тут на площі біля міської ради зібралося більше 200 дітей на спортивно-розважальний захід «Країна здоров’я», організаторами якого були відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Буковинська конференція адвентистської Церкви.Напередодні планувалося, що у цьому заході візьмуть участь тільки 5-6 класи із п’яти навчальних закладів Хотина, але бажаючих виявилося набагато більше. Міська площа прикрашена повітряними кульками, наповнилася музикою, дитячим сміхом та гамором. Команди школярів після реєстрації розпочали подорож «Країною здоров’я» під керівництвом ведучих та головного персонажа свята – ведмедика Гоші. Починалося усе зі спортивних змагань де діти мали змогу помірятися силами у перетягуванні канату, пострибати на великих м’ячах, проповзти через тунель, а також весело робити мильні бульбашки. Але за свідченням дітвори, найбільше вражень вони отримали від вправ на «парашуті».Дорослі також зупинялися і спостерігали за всім, що відбувається на площі, а іноді деякі бабусі підходили, щоб разом із своїми внучатами, згадуючи дитинство пускати мильні бульбашки. Ведмедик Гоша з радістю брав малюків на спину і всіх розвеселяв.
Далі команди проходили вісім станцій здоров’я під назвами «Свіже повітря», «Чиста вода», «Сонячне світло», «Здорове харчування», «Фізичні вправи», «Відпочинок», «Стримання», «Довіра Богу».


Проходячи їх діти мали змогу не тільки взяти участь у цікавих конкурсах та естафетах, а й почути багато цікавого про те, що потрібно, щоб бути здоровим як фізично, так і духовно. Вони почули про важкі наслідки тютюнопаління, наркоманії, токсикоманії та алкоголізму.

На одній із станцій діти писали на ватмані свої враження та побажання, а інші просто залишали свій малюнок чи напис на вулиці міста.

Одна із учасниць цього заходу сказала: «Це було дуже веселе і цікаве свято. Побільше б таких заходів. Ми почули дуже багато цікавого». А інший учасник коротко додав: «Усе було чудово, я запам’ятаю цей день на усе своє життя».
«Хоч таке чудове і корисне спортивно-розважальне свято для дітвори у Хотині проводиться вперше, та воно вдалося, — зазначила начальник відділу в справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Філіпчук. – Найкращим його результатом і найбільшою нагородою для організаторів стали дитячі посмішки і запальний сміх, а він, як відомо, продовжує життя. Сподіваємося, що школярі, крім яскравих вражень, отримали і ненав’язливий повчальний урок, і що хоча б частина з них відтепер робитимуть ранкову зарядку, прагнутимуть вести здоровий спосіб життя. Зокрема, декілька учасників уже пообіцяли кинути палити – це перший маленький успіх. Думаю, подібні заходи ще відбуватимуться в Хотині, бо вони несуть юним позитивні емоції та користь. А що може бути важливіше за здоров’я дітей?!»
Під час урочистого завершення цього свята усі учасники отримали смачні яблука від ведмедика Гоші, солодощі від організаторів та один примірник газети «Моя здоровая семья».
Проведення програми у Хотині було своєрідним стартом. 11 травня подібна програма була проведена на стадіоні у с. Клішківці Хотинського району у якій взяли участь близько 150 дітей, а 14 травня подібний захід буде проходити у м. Новодністровську.


«Я радію з приводу того, що діти під час цієї програми забувають про те, що у них наступного дня контрольна робота, або що у них є проблеми в сім’ї чи із друзями. Дитячі посмішки додають нам сили працювати і ми разом із командою щасливі, що можемо зробити для дітей щось корисне, і вони бачать, що вони комусь потрібні, – сказала керівник дитячого відділу Буковинської конференції та ініціатор цих заходів Алла Гайсан. – Сподіваюся, що всі діти, які пройшли «Країну здоров’я», будуть здорові».

Борис Демчук

Рубрика: Здоровье, Образ жизни, Педагогика, Семья, Социальное служение

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.