Першотравень по-адвентистськи

12-05-2009, Комментариев нет Просмотров: 598


У Кривому Розі 1 травня стартував імпровізований Тиждень відродження під назвою «Успіх». Чому імпровізований? Тому що відбулося всього чотири зустрічі, — чотири дні. Акцент робився на ідеї відродження, а «тиждень» указував на повноту, досконалість. Добре, якщо воно вдалось.
Бо ще з уроків біології пам’ятаю, що цей самий процес відродження – складна річ. А якщо справа стосується людської душі – краще друзям і знайомим не лізти. Тобто це приватна, особиста справа людини і Бога.
Лекції читав пастор Олександр Мещеряков, Олександр Слюсарський перекладав їх мовою жестів, а Господь виконував найвідповідальнішу роботу — торкався сердець людей.
А їх зібралося не багато і не мало – близько 120 осіб, і майже всі молодого віку. Таке зараз можна побачити лише в фільмі Коламбія Пікчерз або ж якомусь фантастичному «екшені». Бо церковної молоді в час прогресу технологій, гламуру та що-Диявол-видумає-завтра суттєво поменшало.
Іменними листами на «тиждень» було запрошено друзів і знайомих, які довгий час не відвідували церкву.
Чудовим символом служіння людям на завершення стало відпускання кульок, наповнених гелієм в небо. Всередині кожної було невеличке послання від Бога. Сподіваємося, вони знайшли своїх адресатів.
Як будівництво будинку, зруйнованого вітрами, розпочинається з першої цеглини, так і Тиждень відродження в Кривому Розі вважаємо першою цеглиною в будівництві Господньої дієвої церкви.
Естафету будівництва прийматимуть дніпропетровці. Побажаймо їм особистих стосунків із Христом.

Олександр Пермінов

Рубрика: Образ жизни

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.