Як поставити рекорди, за які не соромно

13-03-2009, Комментариев нет Просмотров: 1 938


Дев’ятого лютого провідні газети Києва опублікували інформацію про уродженця Шрі-Ланки Йоахима Суреша, який побив свій власний світовий рекорд, занесений до Книги рекордів Гіннеса – безперервно дивився телевізор протягом 72 годин.
Що поганого в тому, що людина освоює космос, створює нові технології, завойовує почесні місця, піднімає рівень досягнень людства? Навпаки. Але, якщо останнє полягає в тому, щоб впулитись в екран на троє діб, постає питання: іншим способом не можна увійти в історію?
Виявляється, можна. Йоахим Суреш є автором більше 30 незвичайних рекордів: як-то безперервна гра в боулінг або їзда на ескалаторі.
Розмову про те, що спонукає людину в такий спосіб зробити собі ім’я й слави, залишмо спеціалістам різних профілів. Звернемо увагу на інше: чи можна використати 72 години, перефразувавши класика, щоб не було боляче за безцільно прожиті години?
72 години – це 3 календарні доби або 9 робочих днів. З власного досвіду: можна поїхати в подорож на 11 днів, бо на 9 робочих припадає 2 вихідних, за 3 доби – підготуватися до сесії або зробити косметичний ремонт на кухні разом із генеральним прибиранням.
А якщо години перевести у хвилини (4320)? У секунди (25920)? А якщо це останні 72 години життя?
Задавши в Google “72 години”, знаходимо безліч сайтів, які пропонують за цей термін:

  • перемогти діабет;
  • підвищити кваліфікацію психологам, психотерапевтам, педагогам і спеціалістам сумісних професій у Школі екофасилітації докт.псих.н., проф. П.В.Лушина;

або повідомляють про те, що за цей час можна:

  • згідно з Конституцією України довести причетність/непричетність особи до злочину;
  • змайструвати весільну сукню pr?t-a-porte, як це зробив Зак Позен для своєї сестри Олександри;
  • провести, за словами Ю.Лужкова, комуністичний путч у Росії.

З огляду на вищезазначене за 72 години можна змінити не тільки власне життя, а й життя мільйонів осіб. То чи варто цей проміжок часу витрачати на перегляд серіалу, навіть, якщо цей «подвиг» буде занесено до книги рекордів?

Оксана Лівшун
Фото: http://www.sureshjoachim.org/

Рубрика: Образ жизни, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.