Адвентистське служіння на теренах США

14-01-2009, 1 комментарий Просмотров: 1 220

По Божому провидінню в м. Сакраменто (Каліфорнія) наприкінці другого тисячоліття почала зароджуватись Словянська церква АСД яка складалась з перших емігрантів зі Львова, Вінничини та Буковини. Діаспора досить численна – на 2 мільйони населення Сакраменто припадає 300 тисяч україно-російсько мовних мешканців. На сьогоднішній день наша церква нараховує 210 членів, які регулярно відвідують богослужіння. Словянська церква складається з братів та сестер які емігрували до США майже з усіх країн СНД. Ми не знехтували жодним засобом для розповсюдження Євангельської звістки.
Так, сьогодні, в Сакраменто друкується понад десять газет російською та українською мовами. Працює десять радіостанцій, які транслюють християнські передачі на трьох радіохвилях, на російській та українській мовах. Дві з них транслюють свої передачі по всій території США. Функціонують декілька телевізійних програм, російською мовою, на місцевому телебаченні, та програма «Impact», яка транслює свої передачі через супутник, також, майже на всю територію північної Америки.

Окрім того, наша церква кожного місяця збирає та витрачає 4 тис. доларів на проповідь євангелія через засоби масової інформації. З власної ініціативи буковинця Віталія Штефаніци, щосуботи ведеться відео запис проповідей на наших богослужіннях, які згодом транслюються на місцевому телебаченні. Львів’янин Орест Смик зробив домашню радіостудію, в якій щотижня ведеться запис проповідей та лекцій, які згодом транслюються для україно-російсько мовного населення Сакраменто та всієї території США. Наші теле та радіопрограми називаються «Надія світу».

Також, раз на тиждень ми проводимо радіопередачу у прямому ефірі в продовж 30 хвилин. Радіослухачі мають можливість телефонувати на радіо, задавати запитання, висловлювати свої міркування. Таким чином проводячи дискусію ми проповідуємо біблійну доктрину про спасіння в Ісусі Христі.

В найбільш популярній газеті «Діаспора», яка виходить два рази на місяць, ми відкриваємо біблійний погляд на різні питання, які цікавлять людей.
До того ж, наша церква має багато музично обдарованих людей і час від часу ми проводимо музичні концерти, на які запрошуємо україно-російско мовну громаду нашого міста. Музика та спів навертають серця людей до звістки, яку ми проголошуємо.
Ми часто замовляємо літературу у видавництві «Джерело життя», яку безкоштовно розповсюджуємо серед відвідувачів наших концертів та богослужіннь.
Завдяки Божому благословенню та невпинній праці членів Славянської церкви, в 2008 році до нашої церкви приєдналась сім’я пятидесятників. Щосуботи ми маємо відвідувачів на наших богослужіннях. Ми віримо, що ті зерна Істини, які сіються сьогодні, принесуть гідні плоди у Божу славу.

Пастор Володимир Гриневич

Рубрика: История Церкви, Образ жизни, Церковь и общество

© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.