Буковинські адвентисти готуються до заснування мережі християнських шкіл

24-11-2008, Комментариев нет Просмотров: 956

«З молитвою про адвентистську школу», — таким був лейтмотив першого на теренах Буковинської конференції Церкви Адвентистів Сьомого Дня семінару освітян, що відбувся 16 листопада у Чернівцях. Семінар об’єднав близько 40 братів та сестер – вчителів загальноосвітніх шкіл, музичних шкіл, викладачів ВУЗів з Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської областей.

«Метою нашої зустрічі було актуалізувати потужний інтелектуальний потенціал нашої церкви, — об’єднати працівників освіти наших громад, окреслити перспективу та плани спільних дій, зрештою, просто познайомитися, адже разом ми зможемо більше», — так коментує зустріч її ініціатор та організатор, керівник відділу освіти Буковинської конференції Іван Гаврилович Чернушко.

Духовними роздумами про Божу мудрість, яку Бог «всім дає просто, та не докоряє» поділився з присутніми пастор церкви Орест Миколайович Котирло.

Основною темою семінар була ідея організації адвентистських шкіл. І.Г Чорнушко поділився матеріалами з’їзду керівників відділу освіти ЄАД, що проходив у липні місяці цього року у Заокському. Там про досвід організації та розвитку адвентистської школи розповідали колеги з міста Тули, Києва, де такі школи успішно існують протягом останніх десяти років.

Учасники семінару дійшли висновку, що для такої багаточисельної конференції, як Буковинська, відсутність адвентистського загальноосвітнього закладу протягом 17 років незалежності є безперечно втратою. Однак, тішить перспектива: за словами Івана Гавриловича на даний момент активно тривають переговори з керівництвом сільських рад Берегомета та Клішківців стосовно придбання приміщень та ділянок для будівництва майбутніх шкіл.

Учасники семінару виявили велику цікавість до проекту, бажання допомогти спільними молитвами, фаховими знаннями, педагогічним досвідом, за необхідності клопотаннями перед владою, тощо. Постала ідея створення асоціації педагогів-адвентистів, яку заплановано втілити на наступній зустрічі, за участю більшої кількості освітян Буковинської конференції. Допоки обрано координаторів Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької областей. Триває створення банку даних.

Семінар запам’ятався дружньою, невимушеною атмосферою, закінчився «історичним» фото та смачним обідом, а кожен його учасник отримав безцінний подарунок – «Свідоцтва для Церкви» том 6 – поради педагогам.

Олена Рєпіна – координатор Чернівецької області

Рубрика: Педагогика, Церковь и общество

RSS канал Следите за поступлением новых комментариев к этой статье через RSS канал

Оставьте свой комментарий к статье:

Для форматирования своего комментария (жирный, курсив, цитировать) - выделите текст в окне курсором и нажмите одну из кнопок форматирования. Более подробно об этом читайте на странице "Помощь".
Если Вы желаете исправить свой комментарий или удалить его - напишите нам в редакцию.
Запрещается размещать комментарии через прокси-сервера, с целью скрыть свои данные.
Запрещается размещать комментарии с использованием множественных фиктивных имен с целью создать видимость участия в обсуждении группы людей. Постоянные псевдонимы допускаются.
Запрещается размещать в комментариях URL ссылки на статьи, размещенные на сайтах враждебных к Церкви АСД или призывающих к расколу, независимо от изложенного там материала.
Если, по Вашему мнению, какой-то комментарий является оскорбительным или унижающим Вас или Ваши религиозные верования, или является таковым в отношении других читателей - напишите нам в редакцию. Мы рассмотрим этот вопрос, и если нужно, примем меры.
© Интернет-газета "ПУТЬ", 2006-2017
При использовании материалов указывайте эл.ссылку на цитируемую статью, в бумажной публикации – короткую ссылку на наш ресурс. Все права на тексты принадлежат их авторам. Дизайн сайта: YOOtheme GmbH. Техническая поддержка сайта: info@asd.in.ua

Христианский телефон доверия: 0-800-30-20-20 (бесплатно по Украине), 8-800-100-18-44 (бесплатно по России)
или с мобильного: Life (093) 50-157-80, МТС (066) 707-000-5, Киевстар (098) 707-000-5.